Facebook Google+ Twitter

Już wkrótce będzie można kupić nowe DVD koncertowe Metallicy

Metallica to jeden z najważniejszych zespołów koncertowych w historii. Już wkrótce kunszt muzyczny Czwórki z Bay Area będziemy mogli podziwiać na dwóch zestawach DVD i BluRay, stanowiących zapis aż czterech tegorocznych występów grupy...

Metallica po koncercie w Londynie podczas obecnej trasy koncertowej / Fot. WikiCommonsW najbliższych dniach Metallica wyda pierwsze od dłuższego czasu (a dokładniej, od 1999 roku) DVD i BluRay koncertowe. Zestaw ów będzie przedstawiał zapis koncertu zespołu w Nimes we Francji, który odbył się w lipcu br. Wydanie to będzie dostępne tylko we francuskich sklepach internetowych, nie ma więc żadnych przeszkód, by je zamówić i delektować się utworami Metalliki w domowym zaciszu.

Koncert został zrealizowany we współpracy z Canal+, z tego też tytułu francuski oddział tej stacji wyemitował w ostatnią sobotę nagranie koncertu, prezentując aż 13 (z zagranych 18) utworów.
Nagrania są dostępne dla wszystkich, a poniżej macie przedsmak tego, co przyniesie ze sobą premiera DVD:Więcej podobnych przyjemności (czyli pozostałe 12 kawałków) obejrzycie na serwisie DeathMagnetic.pl

Przypominam też, że przed końcem roku Metallica planuje wypuszczenie kolejnego DVD i BluRay koncertowego. Ten zestaw z kolei ma być zapisem trzech koncertów, które na wiosnę Metallica zagrała w Mexico City.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.