Facebook Google+ Twitter

Już wkrótce do Poznania przypłynie TRANSATLANTYK

Prawie 300 seansów filmowych, warsztaty, koncerty i wiele innych atrakcji szykują dla miłośników kina i muzyki filmowej organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki ''TRANSATLANTYK''.

 / Fot. Oficjalny plakat festiwaluPomysłodawcą i dyrektorem festiwalu jest jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów filmowych oraz laureat Oscara za najlepszą ścieżkę dźwiękową - Jan. A.P. Kaczmarek. To właśnie on poprzez udział w imprezie zachęca publiczność do bliższego zapoznania się z kulturą, ale także innymi problemami społecznymi jakie kultura stara się poruszać.

"TRANSATLANTYK" proponuje widzom nie tylko ściśle związane z tematyką imprezy pokazy filmowe czy koncerty, ale także panele dyskusyjne, a przede wszystkim konkurs dla młodych miłośników muzyki filmowej. W czasie trwającego kilka dni eventu młodzi będą mogli sprawdzić się w dwóch międzynarodowych konkursach: TRANSATLANTYK Film Music Competition oraz TRANSATLANTYK Instant Composition Contest. Nagrodą w konkursie za zdobycie pierwszego miejsca jest tytuł TRANSATLANTYK Young Composer oraz nagroda pieniężna o wysokości 20 tys. dolarów.


Impreza odbędzie się w dniach 5-13 sierpnia w Poznaniu

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu pod tym linkiem

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.