Facebook Google+ Twitter

Już wkrótce III Zlot Fanów i Przyjaciół Universe

W dniach od 2 do 4 lipca w górskiej miejscowości Bystra koło Bielska-Białej fani i przyjaciele zespołu spotkają się ze swoimi idolami.

I Zlot Fanów w Toporni, na zdjęciu koncert akustyczny z muzykami z poprzednich składów Universe m.in. Leszkiem Żuchowskim, Piotrem Jaroszem i Elkiem Badurą / Fot. Artur-ArturDwa poprzednie zloty odbyły się kolejno w Toporni koło Przysuchy oraz w Rybaczówce w okolicach Pułtuska. Tym razem wybór padł na malownicze Beskidy. Zlot rozpocznie się 2 lipca wieczorem wspólną zabawą przy ognisku.

Następnego dnia po śniadaniu zaplanowano mszę św. w intencji tragicznie zmarłego lidera i współzałożyciela Universe Mirka Breguły. Sobotnie przedpołudnie zlotowicze spędzą m.in. na zwiedzaniu okolicy oraz grach i zabawach integracyjnych.

Najwięcej atrakcji organizatorzy przewidzieli na wieczór: konkursy z wiedzy o Universe, karaoke z przebojami zespołu oraz wiele innych. Przewidziano cenne nagrody. Na zlot zapisało się już ok. 100 osób. Udział w zlocie potwierdzili również członkowie zespołu.Nie zabraknie też gości specjalnych.

Fani z pewnością skorzystają z okazji, aby dowiedzieć się czegoś więcej o bliższych i dalszych planach zespołu, a przede wszystkim tego, kiedy ukaże się nowa płyta.

Wszyscy liczą na dobrą pogodę, bo pogody ducha i dobrej zabawy jak zwykle przy takich okazjach nie braknie.


Więcej na stronie:
http://strona.universe.nazwa.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 03.06.2010 07:20

Krotko,zwiezle i na temat :) Pozdrawiam Irenko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.