Facebook Google+ Twitter

Już wkrótce koncerty The Australian Pink Floyd Show!

Zespół zagra w Polsce aż siedem koncertów. Pierwszy koncert już 22 stycznia.

Sobotni koncert w rzeszowskiej hali Podpromie zainauguruje europejską część trasy "Pink Floyd's Greatest Hits World Tour 2011", podczas której zespół wystąpi w ponad 70 miastach. Zespół powstał w 1988 roku i sam David Gilmour mówi o nich "W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy".

Będzie to już czwarta wizyta tego niezwykłego tribute bandu w naszym kraju. Począwszy od 2008 roku, wszystkie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Zresztą podobnie jak wszędzie, gdzie zespół się pojawi - ubiegłoroczne koncerty w całej Europie zobaczyło 750 tysięcy widzów! TAPFS zbiera świetne opinie nie tylko od fanów, ale również od mediów - wszyscy podkreślają, że jest to najlepsza szansa poznać ponadczasowy fenomen Pink Floyd.

Grupa zapowiada unikalne show - w czasie koncertów zostaną użyte kinowe wizualizacje 3d, kwadrofoniczny system dźwiękowy, a całość będzie podana na nowej scenie z nowymi animacjami, nadmuchiwanymi postaciami, laserami i innymi efektami specjalnymi. Wśród osób czuwających nad występami jest hollywoodzki maestro efektów specjalnych 3D John Attard, który mówi: "Pink Floyd to nie tylko muzyka, to jest to "coś", to doświadczenie" i stara się, aby wizualizacje dla TAPFS stworzone wraz z jego współpracownikami z kilku krajów na świecie pozwalały na jeszcze lepsze wczucie się w występ.

Wygląda na to, że najnowsza produkcja The Austrialian Pink Floyd Show w połączeniu z niesamowitą muzyką, będzie wyjątkowym hołdem dla zespołu.22.01.2011 – Rzeszów, Hala Podpromie

23.01.2011 - Płock, Orlen Arena

24.01.2011 – Gdańsk, Ergo Arena

25.01.2011 - Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

27.01.2011 - Warszawa, Torwar

28.01.2011 – Lublin, Hala Globus

29.01.2011 - Katowice, Spodek

Otwarcie bram: godz. 18.30

Początek koncertów: godz. 20.00

Więcej informacji na stronach organizatora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dobra nowina. To dopiero będą koncerty. Już czekam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.