Facebook Google+ Twitter

Już za miesiąc Ed Sheeran na warszawskim Torwarze

13 lutego 2015 odbędzie się koncert Eda Sheerana - młodego, brytyjskiego wokalisty znanego z takich przebojów jak: "Sing" czy "I See Fire" napisanego specjalnie do drugiej części trylogii Petera Jacksona "Hobbit".

 / Fot. Materiały prasoweEd Sheeran (właściwie Edward Christopher Sheeran) już w młodym wieku pisał pierwsze teksty piosenek oraz nauczył się grać na gitarze. W wieku 16 lat Ed napisał piosenkę „Little Things”, która swoją premierę miała 29 października 2012 roku u brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction. Wcześniej stworzył też utwory „Moments” i „Over Again”, które także znalazły się w repertuarze zespołu.

W 2009 roku zagrał 312 koncertów, chcąc pobić wynik 200 koncertów Jamesa Morrisona.

Mimo tak wielu zagranych koncertów największą popularność przyniósł mu wydany w czerwcu 2011 roku pierwszy singel "The A Team", który zadebiutował na trzecim miejscu brytyjskiej listy przebojów. Jego debiutancki album, zatytułowany "+" uzyskał w kraju status czterokrotnej platynowej płyty, rozchodząc się w ponad 1,2 miliona egzemplarzy.

W 2014 roku ukazał się jego nowy krążek zatytułowany X, na którym znalazło się dwanaście utworów, w tym single „Sing”, „Don't” i „Thinking Out Loud”.

Bilety:
165 pln – Płyta
165 pln – Trybuna Kategoria II
225 pln – Trybuna Kategoria I
225 pln – Golden Circle

Ograniczenia wiekowe:
Osoby w wieku od 5 do 13 lat mogą przebywać na terenie imprezy wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna.
Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.