Facebook Google+ Twitter

Już za miesiąc Kasia Kowalska w warszawskim klubie Stodoła!

18 listopada w warszawskiej Stodole odbędzie się wyjątkowy koncert jednej z ulubionych polskich wokalistek rockowych - Kasi Kowalskiej. Postanowiła świętować dwudziestolecie wydania swojego debiutanckiego albumu wśród klubowej publiczności.

 / Fot. Materiały prasoweKasia Kowalskiej przedstawiać nie trzeba - to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od debiutanckiego albumu Gemini, wydanego w 1994, okrytego potrójną platyną, z którego pochodzą przeboje Jak rzecz czy Oto ja. Kolejne płyty to kolejne platynowe sukcesy. W 1995 ukazała się koncertowa płyta Koncert inaczej, w tym samym roku podczas Sopot Festival Kowalska zdobyła Grand Prix i Nagrodę Publiczności za utwór A to co mam. W 1996 roku w sprzedaży pojawił się album Czekając na.... W 1997 artystka wystąpiła w filmie Nocne graffiti u boku Marka Kondrata. Rok 1998 to kolejny sukces w postaci albumu Pełna obaw. W latach 2000-2008 ukazały się jeszcze albumy 5, Antidotum, Samotna w wielkim mieście, Antepenultimate, które zdobywały serca słuchaczy i uznanie krytyków, i jak poprzednie, pokryły się platyną. Rok 2010 przyniósł bardzo dobrze przyjęty przez publiczność krążek z utworami Grzegorza Ciechowskiego Moja Krew.



Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród muzycznego przemysłu, w tym Fryderyki, Superjedynki i MTV European Music Awards. Choć od wydania jej pierwszej płyty minęły dwie dekady i w tym czasie wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostają niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięki, miłość do muzyki i pasja z jaką ją wykonuje. Kasia Kowalska oprócz wielu projektów i kooperacji muzycznych bierze też udział w projekcie Panny Wyklęte, dla którego wraz Darkiem Maleo Malejonkiem stworzyła kompozycję Niezłomni.
Kasia pracuje w tej chwili nad nowym materiałem i ma nadzieję wydać płytę na przełomie roku.

Na zapowiadanym koncercie artystka zaprezentuje swoje najpiękniejsze piosenki z pierwszych płyt, a przede wszystkim utwory z debiutanckiego albumu Gemini. Dodatkowo, w wyjątkowych coverach, przypomni o artystach, którzy ją inspirowali na przestrzeni lat i zaczaruje tę noc na rockowo.

Godzina otwarcia klubu: 19:00. Start koncertu: 20:00.
www.kasiakowalska.pl
www.facebook.com/kasiakowalskapl
Bilety:
Do 26 października: 45 pln (stojące), 65 pln (balkon)
Od 27 października: 52 pln (stojące), 72 pln (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.