Facebook Google+ Twitter

Już za trzy dni Julia Marcell wystąpi w Łodzi

Julia Marcell, młoda, charyzmatyczna wokalistka, która śpiewa utwory alternatywne w akustycznych aranżacjach, opartych o fortepian i kwartet smyczkowy, po raz pierwszy wystąpi na scenie Wytwórni.

Artystka w Łodzi, przy Łąkowej 29 zaprezentuje piosenki z nowej płyty "Sentiments", która premierę miała 6 październik 2014 roku.

 / Fot. Materiał prasowy
Julia Marcell, młoda, charyzmatyczna wokalistka, która śpiewa utwory alternatywne w akustycznych aranżacjach, opartych o fortepian i kwartet smyczkowy, po raz pierwszy wystąpi na scenie Wytwórni. Przy Łąkowej 29 zaprezentuje piosenki z nowej płyty, której premiera jest zaplanowana na październik 2014 roku.

Nowy album Julii Marcell to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami.
 / Fot. Materiał prasowy
- Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to, co bardzo osobiste, miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie – opowiada artystka - Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Julia Marcell rozpoczęła komponować w wieku 14 lat. Do pianina usiadła dopiero w 2007 roku, ale bardzo szybko zaprzyjaźniła się z tym instrumentem. W tym samym roku wydała debiutanckę EP-kę – „Storm”. Występowała nie tylko w Polsce, ale również na scenach Niemiec, USA, Czech, Finlandii, Japonii.

Ma na koncie płyty „It Might Like You”, „June”.


Jest laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego w 2011 r. Nagroda ta została jej wręczona 17 grudnia 2011 roku podczas Koncertu Specjalnego Pamięci Grzegorza Ciechowskiego w toruńskim klubie studenckim „Od Nowa”, oraz Paszportu Polityki 2011 w kategorii muzyka popularna. Zdaniem jury udowodniła, że karierę w muzyce pop można robić samodzielnie i na własnych zasadach; została uhonorowana za „w pełni autorskie i nowoczesne podejście do tworzenia muzyki”.4 grudnia w Wytwórni udowodni, że otrzymała tę nagrodę nie bez powodu, a jurorzy mieli stuprocentową rację.

Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca stojące):

Przedsprzedaż do 31 października:
bilety ulgowe: 35 zł, czytaj więcej>>
bilety normalne: 40 zł


Przedsprzedaż do 3 grudnia:
bilety ulgowe: 40 zł, czytaj więcej>>
bilety normalne: 45 zł


W dniu koncertu:
bilety ulgowe: 45 zł, czytaj więcej>>
bilety normalne: 50 zł


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.