Facebook Google+ Twitter

Już za tydzień Dni Czeladzi 2008

Tegoroczne Dni Czeladzi obfitować będą przede wszystkim w liczne atrakcje muzyczne i sportowe. Program obchodów tego święta gwarantuje dobrą zabawę zarówno dla młodzieży, rodzin z dziećmi jak i osób starszych.

Kościół pw. św. Stanisława BM - jeden z symboli Miasta Czeladź / Fot. Karolina MącznikTegoroczne obchody święta Dni Czeladzi, jak zawsze zbiegają się w czasie z majówką. Jak co roku, władze miasta przygotowały atrakcyjną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

W piątek, 25 kwietnia o godzinie 17.00 w Pałacu Pod Filarami odbędzie się koncert i wystawa pt. „Na kartach kroniki Miasta Czeladź”. Wydarzenie to będzie jednocześnie inauguracją Dni Czeladzi. Imprezy plenerowe, na które czeka przede wszystkim młodzież odbędą się w dniach od 1 do 4 maja 2008. Na scenie wystąpią m.in. Mezo, De Press oraz Sami (twórcy wielkiego hitu „Lato”). Główną gwiazdą Dni Czeladzi będzie znany wszystkim zespół KULT. Muzycy zagrają koncert już 1 maja w parku Grabek. Podczas tegorocznych obchodów okazję do zaprezentowania swojej twórczości muzycznej, będą miały także mniej znane zespoły. Wśród nich wystąpią m.in.: Manchester, BeJot oraz Czelsi.

Poza wydarzeniami muzycznymi, miasto zorganizowało także imprezy sportowe. Jedną w ważniejszych będzie pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Śląskiego – tzw. „Pierwszy czeladzki sprint rajdowy”, który odbędzie się 4 maja w godzinach 10.00 – 18.00. Inne atrakcje sportowe to m.in.: Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź i Paterę Dziennika Zachodniego i Śl. TKKF, zawody wędkarskie, olimpiada lekkoatletyczna oraz wiele innych.

Obchody Dni Czeladzi zakończą się pokazem sztucznych ogni, który odbędzie się na Czeladzkiej Starówce o godzinie 21.00. Dokładny harmonogram tegorocznych Dni Czeladzi dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej: http://www.czeladz.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

kult;-) juz nie moge sie doczekac kiedy poslucham ich w Lodzi;-) pewnie jak zawsze pazdziernik to bedzie;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.