Facebook Google+ Twitter

Już za tydzień Epica zagra dwa koncerty w Polsce!

Epica jest częstym gościem w naszym kraju, a grupa ich oddanych fanów ciągle rośnie! Okazją do tej wizyty jest promocja albumu "The Quantum Enigma". Dwa koncerty odbędą się: 22.01.2015, Eter (Wrocław). i 23.01.2015, Warszawa (Progresja).

 / Fot. Materiały prasoweEPICA – Tej wiosny Holendrzy wydali swój szósty album pt. "The Quantum Enigma", którym potwierdzają, że nadal należą do pierwszej ligi symfonicznego metalu na świecie. Zespół nie osiada na laurach. Można śmiało powiedzieć, że Epica nigdy nie nagrała dwa razy takiego samego krążka. Swoją sławę i reputację zdobyli przede wszystkim przekraczając ramy gatunkowe, nierzadko zaskakując. "The Quantum Enigma" brzmi żywiej, fenomenalnie łącząc cięte gitary z podniosłymi refrenami, osadzoną grą bębnów, potężnymi partiami syntezatorów, by w końcu zwieńczyć swoją sztukę niesamowitym śpiewem uwielbianej Simone Simons.

Mark Jansen podkreśla współpracę wszystkich muzyków przy powstawaniu albumu:
"W o wiele większym stopniu niż nasze poprzednie krążki, The Quantum Enigma jest rezultatem pracy całego zespołu. Po zaprezentowaniu podstawowych pomysłów przez poszczególnych członków ogrywaliśmy utwory jak za starych czasów, zupełnie na żywo. Jak solidna drużyna, skoncentrowaliśmy się na niuansach, porównywaliśmy tuziny wzmacniaczy i innego sprzętu, aby przebić brzmienie poprzednich albumów. Zabrało nam to nieco czasu, ale to był jedyny sposób osiągnięcia naszego celu – nagrania albumu wznoszącego Epikę na nowy poziom."DRAGONFORCE – brytyjski zespół power/heavy metalowy z piętnastoletnią historią. Ich kariera ruszyła spektakularnie od momentu pojawienia się ich demo, które zyskało bardzo dużą popularność w internecie i zapewniło koncerty u boku takich gwiazd jak Halford, Stratovarius czy Virgin Steele. Na przestrzeni 15 lat dorobili się pięciu albumów, a najnowszy, szósty, ukazuje się już 18. sierpnia br. Krążek "Maximum Overload" promuje teledysk do utworu "The Game".Harmonogram Koncertu:

17.30 wejście dla posiadaczy VIP Ticket
17.45 Meet & Greet (tylko VIP Ticket)
19:00 Otwarcie klubu
19:30 Diablo BLVD
20.15 DRAGONFORCE
21.30 EPICA

Bilety dostępne w Progresja Music Zone, sieciach Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju; kolekcjonerskie na www.pwevents.pl

Ceny:
– 89 zł (przedsprzedaż)
– 99 zł (w dniu koncertu)
– 178 zł (limitowany bilet VIP, tylko przez www.pwevents.pl)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.