Facebook Google+ Twitter

Już za tydzień Filmweb Offline 2009!

25 września o godz. 20.00 w warszawskim kinie Iluzjon odbędzie się spotkanie w realu użytkowników portalu filmowego Filmweb Offline. Przedpremierowe hity tylko za 5 zł.

25 września - czyli za tydzień, w piątek - o godzinie 20.00 w warszawskim kinie Iluzjon (Audytorium im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej, al. Niepodległości 213, wejście A) spotkanie w realu użytkowników portalu filmowego Filmweb Offline.

Imprezę rozpocznie horror science-fiction "Obcy - 8. pasażer Nostromo" Ridleya Scotta. Ten właśnie legendarny obraz został wybrany przez internautów, otrzymał najwięcej głosów w redakcyjnej ankiecie.

Następny dzień (sobota, 26 września) w kinie Atlantic (Chmielna 33) będzie można obejrzeć przedpremierowe hity: o godz. 11.00 komedia z Meryl Streep "Julie i Julia", a o 16.00
w filmie akcji "Fighting" wystąpi Channing Tatum. Wszystkie spektakle tylko 5 zł.
Po filmie o godzinie 21.00 rozpocznie się zamknięta impreza integracyjna w Paradox Cafe (ul. Jezierskiego 3/5).

Na każdego uczestnika czekać będzie gratisowe piwo lub napój bezalkoholowy. Identyfikatory będzie można odebrać w sobotę przed seansem w Atlanticu.

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem Filmweb Offline 2009, który znajduje się na stronie http://www.filmweb.pl. Znaleźć tu można także adresy miejsc, w których można przenocować.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.