Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24923 miejsce

K2 nagrywa z Buką! Klip już po weekendzie

Już we wtorek, 27 maja, o godz. 19 na MaxFloRecTV trafi najnowszy klip K2 promujący jego debiutancką ANATOMIĘ. Wideo powstało do „1 momentu”, w którym gościnnie pojawia się Buka. – To będzie zupełnie inny obrazek – zapowiada K2

– Nakręciliśmy sporo scen plenerowych, energetyzujących i tętniących życiem – opowiada K2. Na zdjęciu: Sylwia Borowska / Fot. Screen z klipu/Mat. promocyjne MaxFloRec– To będzie zupełnie inny obrazek niż moje dotychczasowe klipy. Tym razem nie będzie mrocznie i zimno. Trzymamy się motta „carpe diem”, pokazujemy, jak można maksymalnie korzystać z życia. Nakręciliśmy sporo scen plenerowych, energetyzujących i tętniących życiem. Istotny jest też cały wątek fabularny – opowiada K2. – Więcej nie mogę zdradzić, ale mam nadzieję, że mimo to odbiorcy zechcą sprawdzić ten teledysk i że będzie im się go bardzo dobrze oglądało – dodaje.

„1 moment” to trzeci singiel K2 od czasu transferu artysty z MaxFloLabu do MaxFloRec, a czwarty z kolei promujący jego debiutancki album. Jako gitarzysta w utworze udzielił się SoulToSqueeze. Realizacją wideo zajęło się AG Studio odpowiedzialne m.in. za klip do „Habitatu” Pokahontaz. Główne role zagrali: Jakub Sokołowski i Sylwia Borowska. Efekty tej pracy dostępne będą w najbliższy wtorek, 27 maja, o godz. 19 na YouTube'owym kanale MaxFloRecTV. Tymczasem na Facebooku MaxFloRec zobaczyć można zdjęcia z planu.

Przypomnijmy, że za produkcję ANATOMII odpowiada Subbassa. Poniżej jedno z oficjalnych wideo promujących album, „Tu umierają anioły” w reż. Michała Jagiełły.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.