Facebook Google+ Twitter

K2 szykuje nowy klip. Premiera już we wtorek!

Już 31.03 o godz. 19 na MaxFloRecTV trafi nowy klip K2. Wideo towarzyszyć będzie utworowi „Jutro nadchodzi zawsze”, który znajdzie się na 2. krążku artysty. – To spontaniczny, eksperymentalny kawałek w gitarowej konwencji – zapowiada raper

Kadr z nowego klipu K2. Premiera teledysku już 31.03 o godz. 19 na MaxFloRecTV / Fot. Screen z klipuBlisko 30 mln odsłon na YouTubie w 10 miesięcy od premiery, 4. miejsce w rankingu najchętniej oglądanych klipów wśród polskich użytkowników YouTube'a w 2014 r., pierwsze miejsca na listach przebojów w kraju i za granicą. Tak napisać można tylko o jednym singlu – „1 momencieK2 i Buki. Utwór promował debiutancki krążek K2 zatytułowany „Anatomia”.Niedługo po legalnym debiucie z przytupem K2 pojawił się gościnnie obok takich artystów, jak: L.U.C, Krystyna Prońko i Mesajah w singlu pt. „W związku z tym”. W 4 miesiące wideo wyświetlono ponad 3,5 mln razy. Utwór ewidentnie podbił serca słuchaczy, co widać było choćby po radiowych listach przebojów.

K2 aktorsko wcielił się w muzyka zespołu instrumentalnego. Efekty już we wtorek, 31.03.2015, o godz. 19 na MaxFloRecTV / Fot. Kadr z klipuDla debiutanta takie sukcesy to zarazem brzemię. K2 postawił sobie poprzeczkę wysoko. Jednocześnie jednak nie osiadł na laurach, co w historii szeroko pojętej muzyki rozrywkowej na rodzimym rynku zdarzało się niejednokrotnie. Artysta rozpoczął prace nad 2. solową płytą. Jej zwiastunem będzie utwór, którego tytuł adekwatnie odnosi się do całości prezentowanej historii. – Mój nowy utwór traktuje o nieustannym odkładaniu realizacji planów na później – mówi K2. – Jest lekki i przyjemny, w odróżnieniu od 95% mojej twórczości, która jest raczej mroczna i niełatwa. Jego atmosferę dodatkowo podkręca klip, ale tu nic więcej nie mogę zdradzić. Zapraszam na premierę! – dodaje.

Jutro nadchodzi zawsze” już w najbliższy wtorek, 31.03, o godz. 19 na kanale MaxFloRecTV. Więcej szczegółów szukajcie w wydarzeniu na Facebooku MaxFloRec (kliknij, aby przejść).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.