Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1716 miejsce

K. Olubińska: „Bóg w wielkim mieście“ [RECENZJA]

Na samym początku pod nazwą „Bóg w wielkim mieście“ krył się blog, prowadzony przez znaną i lubianą dziennikarkę telewizyjną, Katarzynę Olubińską.

Wszystko zmieniło się 29 marca 2017 roku, kiedy na światło dzienne wydana została książka dziennikarki o takim samym tytule.
Katarzyna Olubińska, znana i lubiana dziennikarka oraz autorka bloga i książki
Bóg w wielkim mieście“ to książka osobista, pełna nadziei i światła. Składa się z osobistych wyznań autorki. Opisuje drogę, którą przeszła w poszukiwaniu Boga i sensu życia. Opowiada o wyjątkowych ludziach i księżach, których było jej dane spotkać na swojej drodze i do których zawsze może zwrócić się o pomoc.

Opisuje również ludzi, którym to ona pomogła. Czasem wsparła dobrym słowem, a czasem kubkiem gorącej zupy. Bo przecież wyciąganie pomocnej dłoni do ludzi w potrzebie kryje się w małych – dużych gestach. Czytając, bardzo dużo można dowiedzieć się także o rodzinnym domu autorki i pięknych relacjach, które łączą Kasię Olubińską z najbliższymi. Faktem, który szczególnie wzrusza jest to, że do napisania książki namawiał ją zawsze ukochany dziadek.

Ze względu na to, że Olubińska jest dziennikarką, tytuł wzbogacony jest jej rozmowami z osobami świata mediów. Aktorami, modelkami, sportowcami i muzykami. To rozmowy niezwykłe, osobiste, pełne wzruszeń. Wywiady przeprowadzane z sercem i wyczuciem.

O nawróceniu, szukaniu Boga w wielkim mieście i odnajdywaniu go w codzienności. O tym, jak ważna jest wiara i jak może pomóc w zwykłym, prozaicznym życiu.

O sobie m.in opowiadają Krystian Wieczorek, Iza Miko, Agnieszka Cegielska, Krzysztof Antkowiak i Wojciech Modest Amaro.

W chwili obecnej trwają spotkania promocyjne, dziennikarka pojawia się w wielu miastach, rozmawia z czytelnikami, podpisuje książki i rozdaje dobrą energię, którą czerpie z życia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.