Facebook Google+ Twitter

KaAtaKilla wystąpi w Klubie Od Zmierzchu Do Świtu we Wrocławiu

Zespół KaAtaKilla, który ma na koncie występy z takimi zespołami jak HUNTER, COMA, KAT, SEPULTURA, SAMAEL czy ACID DRINKERS, rusza z jesienną trasą koncertową promującą płytę „Zawrzeszczeć Ciszę". W piątek 03.10.2014 wystąpi we Wrocławiu.

Plakat koncertu we Wrocławiu / Fot. mat. promocyjneZespół KaAtaKilla tworzą Goliash (Tomasz Goljaszewski) były basista zespołu Hunter, Różal (Łukasz Różalski) były gitarzysta grupy Soul That’s Il, gitarzysta „Jurgen” Radek Baryga, wokalista Łukasz Pietrzyk, perkusista Piotr Stawirej i klawiszowiec „Fafa” Maciek Filipiak.

Zespół powstał w Łodzi pod koniec 2006 roku. W listopadzie 2009 roku wydał debiutancką płytę „Granica Cienia”. W ramach promocji płyty grupa zagrała wiele koncertów autorskich w całej Polsce.

Druga płyta zespołu "Zawrzeszczeć ciszę" powstała w otoczeniu starych, pofabrycznych hal łódzkich manufaktur. Zawiera 11 piosenek i wszystkie zostały zaśpiewane po polsku. Zespół, podobnie jak na pierwszej płycie „Granica Cienia", porusza się w zdecydowanie rockowej stylistyce, ale często dla podkreślenia emocji muzycy sięgają po mocniejsze, stricte metalowe formy wyrazu. W utworach, obok melodyjnej partii gitary czy klawiszy, często usłyszeć można agresywną perkusję, niemiłosiernie atakującą podwójną stopą lub szybkie i mocne gitarowe riffy.

„Zawrzeszczeć Ciszę" różni się znacząco od pierwszej płyty zespołu w warstwie tekstowej i wokalnej. Łukasz Pietrzyk, autor większości tekstów, w sposób bardziej dosadny niż dotąd dotyka naprawdę trudnych i prawdziwych historii ludzi uwikłanych w życie. Takie problemy jak alkoholizm, trudna miłość, autodestrukcja czy brutalna prawda o wojnie to tematy najważniejszych utworów na płycie. Muzycy o swojej płycie mówią: "Nie gramy dla dzieciaków i nie powiemy im jak mają żyć bo sami nie wiemy. Śpiewamy o prawdziwych problemach dorosłych ludzi, bo sami tacy jesteśmy, chociaż może nie zawsze wprost"

Koncert odbędzie się w Od Zmierzchu do Świtu przy ul. Krupniczej 15.

Supporty:
- KAVNACKA (Wrocław)
- Draw The Line (Wrocław)

Cena biletu 10 zł

Posłuchajcie kawałka "Zostaw mi światło" promującego krążek "Zawrzeszczeć ciszę".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.