Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2364 miejsce

KaAtaKilla zapowiada nowy teledysk!

W środowy wieczór, 28 października, o godzinie 20:00 premierę będzie miał teledysk formacji KaAtaKilla do utworu "Zawrzeszczeć ciszę". To utwór z drugiej, wydanej w ubiegłym roku płyty w historii łódzkiego zespołu.

 / Fot. Fot. mat. promocyjneZapraszamy na premierę klipu do tytułowego numeru z drugiej płyty grupy KaAtaKilla pt. "Zawrzeszczeć ciszę".

Mroczny okres przełomu października i listopada to znakomity moment na to aby opublikować ten materiał. Jest kontrowersyjny, nieszablonowy, ..., po prostu taki, który musi obejrzeć każda osoba, której serce bije w rytm rock'a!

Teledysk premierowo będzie można zobaczyć na naszym profilu na YouTube (YouTube) już w najbliższą środę (28 października) po godzinie 20:00.

W teledysku "Zawrzeszczeć ciszę", tak jak i na całej płycie znaleźć można stale ścierające się emocje. Tekst utworu dosadnie, opisuje trudną historie ludzi uwikłanych w życie, ukazuje gorzkie przemyślenia dotyczące zjawisk wręcz zza ściany czy czasem własnego pokoju... To opis rzeczywistości bez silenia się na niepotrzebne moralizatorstwo.

"Zawrzeszczeć ciszę"
Muzyka - Łukasz Różalski/Tomasz Goljaszewski
Słowa - Łukasz Pietrzyk
Scenariusz teledysku - Tomasz Goljaszewski
Teledysk został zrealizowany przez grupę HiFilm.pl

Premiera klipu

Profile zespołu:

na facebook'u
na Wikipedii

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.