Facebook Google+ Twitter

Kabaret Ani Mru Mru w Łodzi

Wczoraj, w Filharmonii w Łodzi, wystąpił znany i lubiany kabaret Ani Mru Mru. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek uczcili w ten sposób 10-lecie istnienia kabaretu.

W tym roku kabaret Ani Mru-Mru obchodzi 10-lecie istnienia. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej, kabaret powstał tak naprawdę we wrześniu 1999 roku.

Na specjalnie uruchomionej pod koniec ubiegłego roku stronie internetowej: www.animrumru.maxmediaart.pl kabaret przygotował gratkę dla swoich fanów, którzy mogli głosować na swoje ulubione skecze. Z wyboru internautów powstał jubileuszowy program kabaretu.

Ani Mru Mru to kabaret dla każdego widza. Podczas wczorajszej wizyty w łódzkiej Filharmonii rozbawił publiczność do łez. Członkowie zaprezentowali swoje najbardziej znane skecze jak np. Król i Wieśniak, Klinika uzależnień, Lornetki, Otwarcie supermarketu, Pierwszy raz, Brzuchomówca.

"Pierwszy raz" Gienka. / Fot. Adam Sęczkowskiskecz pt. "Państwa, miasta" / Fot. Adam Sęczkowskiskecz pt. "Wieśniak i król" / Fot. Adam Sęczkowski

Ponad dwugodzinny występ kabaretu doceniła łódzka publiczność, która gromkimi brawami nie chciała puścić członków kabaretu ze sceny. Po trzecim występie na bis, prezentując skecz pt. "Tatu" Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek podziękowali za owacje publiczności.

Podczas przedstawienia kabaretowego miałem niezwykły masaż brzucha spowodowany śmiechem. Myślę, że nie ja jeden. Czekamy na kolejne występy w Łodzi.



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.