Facebook Google+ Twitter

Kabaret Crazy Horse - daj się zwariować

Tancerki legendarnego kabaretu są już w Polsce i przygotowują się do występów. 15 listopada zatańczą w Łodzi, a 19 i 20 - w Warszawie. Jesteście gotowi na dozę kobiecości i nutę szaleństwa?

 / Fot. Poupel/materiały prasoweO Crazy Horse nie trzeba długo opowiadać - że to legenda, że dokładnie od sześciu dekad działa w Paryżu i przyciąga genialnych reżyserów, aktorów i artystów, którzy w spektaklu wymyślonym przez Alaina Bernardina szukają rozrywki, piękna, inspiracji, erotyki...

Po raz pierwszy w historii kabaretu zorganizowano specjalne tournee, które składa się z pieczołowicie wyselekcjonowanych części, które noszą takie tytuły jak "God save our bareskin", "Legmania", "Crisis! What Crisis?" czy finałowe "U turn me on", które zamyka spektakl.

Crazy Horse nęci pięknymi kobietami, znakomitą choreografią, nowoczesną i nowatorską wciąż koncepcją podawania ciał na scenie - w oprawie kolorowych świateł, wizualizacji i kabaretowej muzyki, wreszcie wielkim smakiem i elegancją, z jaką są przygotowywane wszystkie występy. "Forever Crazy", bo tak nazywa się spektakl na tournee, to dziewięćdziesiąt minut najlepszych, popisowych numerów Crazy Horse, dedykowanych Alainowi Bernardinowi.

W Łodzi już za dwa dni pierwsi widzowie zobaczą zespół w Wytwórni. Kilka dni później - 19 i 20 listopada - w Warszawie w EXPO XXI kolejne dwa koncerty.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.