Facebook Google+ Twitter

Kabaret Moralnego Niepokoju: "Nadal mamy tremę przed występami"

Z zapisu rozmowy dowiecie się m.in. dlaczego Przemysław Borkowski nie został prezydentem Łodzi, co paraliżuje Roberta Górskiego podczas występów oraz jak Magdalena Stużyńska-Brauer odnajduje się wśród samych mężczyzn.

Kabaret Moralnego Niepokoju. Od lewej: Rafał Zbieć, Robert Górski, Magdalena Stużyńska-Brauer, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski. / Fot. Katarzyna GodlewskaAdam Sęczkowski: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie? Marzyliście o karierze i sławie?
Przemysław Borkowski: Ja chciałem zostać prezydentem miasta Łodzi. Moja rodzina stąd pochodzi i zawsze sobie myślałem, że fajnie by było pełnić taką funkcję.

Dlaczego te plany się nie spełniły?
Przemysław: Niestety, kiedy były wybory, to zawsze jakieś inne osoby się na to miejsce wepchnęły (śmiech).

Robert Górski: Mi ostatnio mama przypomniała, że chciałem zostać, tak jak mój tata, kierowcą autobusu i jeździć po Warszawie. Pewnie jeżdżenie po Łodzi też jest przyjemne. Potem chciałem być znanym piłkarzem, a następnie stolarzem, ponieważ stolarze u mnie w domu kładli boazerię i wszyscy sąsiedzi mówili, że oni bardzo dobrze zarabiają (śmiech).

Mikołaj Cieślak: Ja odkąd się pojawiła liga NBA, chciałem zostać koszykarzem w Ameryce. Niestety, pewnego dnia przestałem rosnąć (śmiech).

Gracie już ze sobą kilka lat. Czy macie jeszcze tremę przed kolejnymi występami?
Przemysław: Myślę, że tak, chociaż na występach regularnych jest ona nieco stępiona. Kiedy prezentujemy premierowe skecze lub nagrywamy coś dla telewizji to bywa, że ze zdenerwowania niejedna kropla potu spłynie nam po czole.

Mikołaj: Teraz robimy program pt. "Pogoda na suma" i wszystko co gramy jest nowe i przy pierwszych wykonaniach tych skeczów zawsze jest taka fajna adrenalina. Są wtedy mega emocje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.