Facebook Google+ Twitter

Kabaret Neo-nówka wystąpi 27 listopada w Centrum Kultury Katowice

Już 27 listopada w Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach, wystąpi jeden z najśmieszniejszych kabaretów w naszym kraju - Neo-nówka.

Neo-nówka / Fot. materiały prasoweKabaret Neo-nówka w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia powstania. Popularna "Żarówka" została założona w 2000 roku przez grupę wrocławskich studentów. Początkowo trzon grupy tworzyli: Roman Żurek, Łukasz Bielecki, Łukasz Iwaniuk, Ewa Herman-Wrzosek oraz Sławomir Moczulski. Obecnie ze starego składu pozostał tylko Roman Żurek, a oprócz niego kabaret współtworzą Michał Gawliński i Radosław Bielecki.

Podczas dwóch występów w CK Katowice (godz 17:00 i 20:00), nie zabraknie najpopularniejszych skeczów „Żarówek”. Polacy będą przekomarzać się ze św. Piotrem w „Niebie”, po czym zawitają do piekła na imieniny... Lucka. W „Radio Maryja” usłyszymy starsze panie w popularnych czapkach moherowych, natomiast „Ksiądz” udzieli nam porad jak dalej żyć. To tylko niektóre atrakcje, które tego dnia zobaczymy w Centrum Kultury w Katowicach.

Bilety w cenie 40, 50 i 60 złotych można nabywać za pośrednictwem stron internetowych ticketpro.pl i biletynakabarety.pl oraz w kasach CK Katowice (plac Sejmu Śląskiego 2).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.