Facebook Google+ Twitter

Kabaret pod Wyrwigroszem i Zakopower na Torwarze

Kabaret pod Wyrwigroszem jako "support" energetycznego, góralskiego zespołu Zakopower? Czy było to udane połączenie? To niezwykłe spotkane miało miejsce 19 stycznia 2012 roku na warszawskim Torwarze.

W czwartkowy wieczór na Torwarze miał między innymi miejsce występ Kabaretu pod Wyrwigroszem. Można było zobaczyć skecz o sklepie i emeryturze, a także usłyszeć piosenkę "Jesteś spalona", jednak najważniejsza w całym występie sympatycznych panów (i pani) była zdecydowanie duża porcja pozytywnej energii i dobrego humoru.

Po występie kabaretowym przyszedł czas na energetyczny występ zespołu Zakopower. Na początku można było jednak odnieść wrażenie, że lider nie emanuje tak charakterystyczną dla niego pozytywną energią i zdecydowanie nie jest w najlepszej formie. Jednak w miarę jak zespół przechodził do kolejnych utworów, również Sebastian Karpiel-Bułecka się "rozkręcał" i niewątpliwie honor zespołu został uratowany. Chyba nawet najwięksi malkontenci zachwycili się piosenką "W dzikie wino zaplątani", wykonaną jako bis.

Spotkanie poprowadził Roman Czejarek, od lat związany z Pierwszym Programem Polskiego Radia.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.