Facebook Google+ Twitter

Kabaret "Szarpanina" na Dzień Ojca w Och-Teatrze

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-21 14:58

Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską i oprawą muzyczną to cechy, jakimi Szarpaninę określają widzowie, jurorzy i jakimi Szarpanina określa się sama. Z premierą programu "Składak" wystąpią 23 czerwca, czyli w Dniu Ojca.

 / Fot. Bartosz Matenki, mat. Och-TeatruKABARET SZARPANINA - istnieje od grudnia 2007 roku, jednak jego członkowie związani są ze sceną kabaretową już od kilku lat. Na swoim koncie jako Szarpanina mają 4 autorskie programy: „Wyspa”, „Krajm Storys”, „Pierepałki” oraz „Wigry 3, czyli składak też program”. Są autorami scenariuszy kilku kabaretonów i koncertów tematycznych, pisują też skecze radiowe w ramach współpracy z Polskim Radiem Szczecin. Ostatnio wyprodukowali serię krótkich filmów satyrycznych prezentowanych w „Kabaretowym Klubie Dwójki” - TVP2 oraz w internecie.

Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską i oprawą muzyczną to cechy, jakimi Szarpaninę określają widzowie, jurorzy i jakimi Szarpanina określa się sama.

 / Fot. Bartosz Matenki, mat. Och-TeatruSzarpanina to również główny animator życia kabaretowego Szczecina i okolic. Kabaret jest organizatorem największego festiwalu kabaretowego w regionie - Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK, regularnie organizuje kabaretony, spotkania i warsztaty kabaretowe dla młodzieży.

Wigry 3, czyli składak też program

Wigry 3 to powrót do tzw. kabaretowego składaka, czyli programu nie spojonego myślą przewodnią. Szarpanina postara się udowodnić, że "składak też program"! I to nie jest tak, że tym razem nie mieli pomysłu na temat programu. Po prostu mieli fajny pomysł na składak...
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.