Facebook Google+ Twitter

Kabareton na łódzkim jarmarku

W sobotni wieczór, w ramach Jarmarku Wojewódzkiego w Łodzi, mieszkańcy miasta mieli okazję obejrzeć na żywo znane w całej Polsce kabarety.

Kabaret "Afera" / Fot. Anna OmiecińskaOd piątku do niedzieli trwał w Łodzi VI Jarmark Wojewódzki. Wydarzenie, które promuje gminy i instytucje z województwa łódzkiego, wzbudziło zainteresowanie wielu mieszkańców miasta. Na ulicy Piotrkowskiej rozstawione były stoiska, na których prezentowały się poszczególne gminy, pokazując swoje atrakcje i regionalne produkty.

Oprócz tego władze województwa zorganizowały szereg imprez towarzyszących, z których największą atrakcją okazał się sobotni wieczór kabaretowy. Od godziny 18.30 do 22.30 na ustawionej w centrum miasta scenie publiczność miała możliwość oglądać skecze prezentowane przez znane kabarety.

Publiczność zgromadzona na Piotrkowskiej / Fot. Anna OmiecińskaPrzed łodzianami wystąpiły kabarety Afera, Czesuaf, Dno oraz prowadzący imprezę Kabaret Jurki z pomocą Andrzeja Janeczko. Gwiazdą wieczoru był Kabaret Moralnego Niepokoju, który chociaż pokazał w większości znane wszystkim skecze (np. Drzwi lub Tata wysyła Mariusza do Irlandii) mocno rozbawił stojących widzów. W skeczach pojawiły się też łódzkie akcenty, jak hasło: „Gdzie masz ch.. czapkę?”. Pomimo chłodu na Piotrkowskiej zgromadziły się tłumy, co świadczy o potrzebie organizowania tego typu imprez plenerowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.