Facebook Google+ Twitter

Kabaretowa Scena Trójki zaprasza!

W Piwnicy pod Harendą na Kabaretowej Scenie Trójki, wystąpi Kabaret ADIN. Pomysłodawcą i założycielem Kabaretu ADIN jest Władysław Sikora - lider i aktor legendarnego kabaretu Potem, a także autor tekstów, muzyki, scenarzysta i reżyser tego kabaretu, rysownik.

Cały czas pisze teksty m.in. dla kabaretu Hrabi i działa w klubie "Gęba" w Zielonej Górze. Wraz z Zenonem Laskowikiem stworzył poznańską scenę O.B.O.R.A., a od listopada 2007 tworzy kabaret Adin.

Kabaret Adin, z założenia ma być kabaretem ascetycznym i wstrzemięźliwym aktorsko. Artyści zmęczeni nadmiarem środków technicznych, mimiki, czy śmiesznych chwytów, chcą udowodnić, że oszczędna gra potrafi być bardziej śmieszna niż zagrywanie się. Ambicją zespołu, jest stworzenie kabaretu artystycznego, nie włączającego się w nurt biesiad kabaretowych i kolorowych show. Kabaret Adin wystąpi z programem "Banzai, czyli: jeśli jesteście głupi to wam o tym powiemy". Program w założeniu niestabilny i podlegający bieżącym zmianom w zależności od kaprysów kabaretu i widowni. Gospodarzem wieczoru będzie Artur Andrus.

9 lutego, godz. 20.00
Piwnic a pod Harendą
Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 4/6
Wejście od ulicy Oboźnej/róg ulicy Karasia
Bilety: przedsprzedaż - 20 zł, w dniu występu - 30 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.