Facebook Google+ Twitter

Kabaretowe show Krzysztofa Piaseckiego w Pałacu Połączonych Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na występ Krzysztofa Piaseckiego, który rozpocznie się 10 maja o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Krzysztof Piasecki w Pałacu Połączonych Pasją / Fot. mat. organizatoraWystęp Krzysztofa Piaseckiego to okazja do spotkania znakomitego satyryka, artysty kabaretowego. Swoją przygodę z kabaretem rozpoczął w 1971 w Akademickim Studiu Radiowym, gdzie z Krzysztofem Szczuckim stworzył duet o nazwie Brylantowe Spinki.

Kabareciarz współpracował m.in. z Januszem Rewińskim chociażby w programach "Ale plama" oraz "Szkoda gadać", gdzie w sposób satyryczny komentowali wydarzenia mijającego tygodnia, Tadeuszem Drozdą przy programie "Dyżurny Satyryk Kraju", gdzie miał swój cotygodniowy monolog w programie zatytułowany "pocztówka z Krakowa" oraz Przemysławem Gintrowskim, Jackiem Kaczmarskim, Krzysztofem Janczakiem, Janem Pietrzakiem, Zbigniewem Wodeckim, Krzysztofem Jaślarem.

Na początku lat 90. był członkiem trio "Sami", które występowało w całym kraju. Razem z nim zespół tworzyli Andrzej Sikorowski i Andrzej Zaucha.

Krzysztof Piaseczki jest laureatem wielu nagród m.in. Wiktora 2003 za współautorstwo programu "Ale plama" oraz Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski za "wybitne osiągnięcia artystyczne" w 2010 roku.

W piątkowy wieczór 10 maja w Łodzi publiczność będzie zabawiana przez tego wspaniałego kabareciarza, który w jednym ze swoich skeczy wyznał, że zna troszkę język niemiecki bo "w dzieciństwie oglądał Czterech pancernych mit Hund."

Warto spędzić ten majowy wieczór z humorem i satyrą Krzysztofa Piaseckiego. Występ artysty poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w punktach: Atlas Arena, ul Bandurskiego 7, Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 - rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl, Sklep Muzyczny "ALE JAZZ!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.