Facebook Google+ Twitter

Kabaretowy "Spóźniony Dzień Kobiet"

Po prawie dwumiesięcznej przerwie wraca „Poligon kabaretowy”. I to z hukiem roztrzaskiwanych drzwi. Kolejny kabaretowy wieczór, już czwarty, odbędzie się 11 marca 2009 o godz. 19:00 we wrocławskiej klubokawiarni przy ulicy Włodkowica.

Plakat IV Poligonu kabaretowego / Fot. Materiały prasowe„IV Poligon” odbędzie się pod hasłem „Spóźniony Dzień Kobiet”. To kobiety tego dnia będą najważniejsze, wokół nich będzie się wszystko kręciło, im będziemy dedykować kolejne premierowe skecze - zapewniają organizatorzy. W kategoriach: „Śpiewamy piosenki”, „Pamiętasz?” i „Błędy przeszłości”. „Świeżynki” wystąpią: wałbrzyski kabaret Szydera, wrocławski kabaret OTOoni i opolski kabaret Dabz.

Gospodarzem wieczoru będzie wrocławski kabaret Chyba.

„Poligon kabaretowy” miał dwumiesięczną przerwę (ostatni występ odbył się 14 stycznia), więc organizatorzy postanowili zrekompensować widzom nieobecność jednym z najlepszych kabaretów "młodego pokolenia". Gwiazdą tego wieczoru będzie utytułowany kabaret Noł Nejm z Rybnika.

Kabaret Noł Nejm – tworzy Rafał Soliński i Marek Żyła. Utalentowani, zabawni, przystojni i bardzo dobrze dobierają kostiumy. Noł Nejm dobrze czuje się na scenie, co przekłada się na lekkość ich skeczy. Inspiruje ich codzienność, w której potrafią dostrzec absurd i wykorzystać go z właściwą sobie błyskotliwością i inteligencją. Istniejący już 11 lat kabaret wielokrotnie był doceniany. Zdobył Grand Prix PrzeWAŁki (przyznane przez jury w składzie: Sonia Bohosiewicz, Zenon Laskowik i Jacek Fedorowicz), nagrodę specjalną i wyróżnienie na PACE. Zajął też I miejsce na warszawskim Festiwalu Jednego Skeczu i Małej Formy Teatralnej 2008, I miejsce na Przeglądzie Piosenki Debilnej na festiwalu Wrocek 2009 i III miejsce w przeglądzie kabaretowym w ramach tego samego festiwalu.

Cena biletu - 7zł.
Bilety można nabyć w przedsprzedaży (z rezerwacją miejsc) w klubie od 3 marca.
Klubokawiarnia - ul.Włodkowica 21

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.