Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13718 miejsce

Kącik adopcyjny dla psiaków w „Pytaniu na śniadanie“

W czwartek, 10 kwietnia 2014 w programie „Pytanie na śniadanie“ po raz kolejny pojawiły się trzy psy ze Schroniska na Paluchu. Do adopcji zwierząt namawiała para aktorów, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk.

Para wspomniała również o tym, że prowadzi dom tymczasowy dla kotów.
Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Rezler wraz z psami podczas „Pytania na śniadanie“. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Agnieszkę Włodarczyk
Wraz z aktorami w studio nagraniowym pojawiła się Katarzyna Rezler z Palucha, również apelowała o domy dla czworonogów. Obecnie łącznie na Paluchu znajduje się 1480 podopiecznych, którzy potrzebują stałego, kochającego domu.
Ujęcie z przebiegu nagrania programu / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Agnieszkę Włodarczyk
Niżej przedstawione zostały sylwetki tych, które pojawiły się na czwartkowym nagraniu.

Princeska:

Princeska, suczka, która do schroniska trafiła w ciężkim stanie, albowiem miała połamaną miednicę. Uwielbia czułości, kocha się przytulać, za okazane ciepło umie się należycie odwdzięczyć. W chwili obecnej przebywa na oddziale weterynaryjnym, ale nie może zostać tam długo, trzeba jak najszybciej znaleźć jej dom stały z właścicielami, którzy pokochają ją i otoczą opieką.
Princeska pojawiła się na czwartkowym nagraniu programu, a w jej towarzystwie występowali aktorzy, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk oraz Katarzyna Rezler z Palucha. / Fot. Zdjęcie nadesłane przez Katarzynę Rezler z Palucha

Azja:

Ma ok. 7 lat, a od 2011 roku znajduje się w Schronisku, gdzie przywieziona została przez Straż Miejską. Zdaniem opiekunki Azja jest najsmutniejszą sunią, jaka znajduje się na Paluchu. Lubi inne psy, ale także inne zwierzaki. Niestety, coraz częściej się poddaje, a co za tym idzie, tylko sporadycznie podbiega do krat, kiedy ktoś ją odwiedza, choć jest bardzo przyjacielsko nastawiona do ludzi. Porzucona została na środku ulicy, w Centrum Warszawy. Przeżywała z tego powodu głęboką traumę, przez dwa miesiące nie chciała wychodzić z budy.
Azja również pojawiła się w studio programu

Panda:

Piesek, któremu warto dać szansę. Jest oddany, w jego przypadku w 100% sprawdza się przysłowie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jest również co ciekawe bardzo..całuśny. Obecnie poddany jest rehabilitacji, albowiem jakiś czas temu przeszedł zabieg. Obecnie znajduje się na oddziale weterynaryjnym, ale już teraz szukamy dla niego kochającego domu. Panda to jeszcze psie dziecko, albowiem ma dopiero 8 miesięcy, a każde dziecko zasługuje na dzieciństwo w kochającym domu :)
Panda również pojawiła się w Warszawie. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Katarzynę Rezler z Palucha

Zachęcamy do adopcji i okazania serca psiakom ze Schroniska.

Co ciekawe, poszukiwane są także osoby, chętne do wyjścia na spacer z psami. To też bardzo wiele daje takim pieskom, więc i osoby zainteresowane zwykłym spacerem są bardzo mile widziane.

Osoby, zainteresowane adopcją piesków proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 513-255-613
Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Rezler wraz z psami podczas „Pytania na śniadanie“. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Agnieszkę Włodarczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.