Facebook Google+ Twitter

Kacper Kuszewski wygrał XIII edycję "Tańca z Gwiazdami"

W finale Kacper Kuszewski zmierzył się z Bilguunem Ariunbaatarem. Chociaż od sędziów otrzymał 10 punktów mniej, widzowie docenili starania aktora. Dzięki temu Kacper Kuszewski w parze z Anną Głogowską, sięgnął po kryształową kulę.

Wielki finał XIII edycji "Tańca z gwiazdami" rozpoczął występ chrześnicy Amy Winehouse, Dionne Bromfield, która wykonała utwór "Foolin".

Jako pierwszy zatańczył nazywany przez media "pierwszym Mongołem RP", Bill Ariunbaatar. Razem z Janją Lesar wykonali sambę, która według jury zasłużyła na 40 punktów. Janusz Józefowicz chwalił Billa za wdzięk i pokorę, a Iwona Pavlović zachwycała się emocjonalnością finału XIII edycji programu.

Drugi taniec pary nr 7 oceniony został również na maksymalną ilość punktów. Choć Bill i Janja za dwa tańce otrzymali od sędziów maksymalne noty (80 punktów), to widzowie swoimi głosami bardziej wsparli ich konkurentów.

Natomiast drugi finalista Kacper Kuszewski, w pierwszej turze występów, wykonał cha-chę. - Miałeś super "feeling" i zabawę z tego - chwaliła aktora po występie Fraszyńska na antenie TVN. - Kawał wspaniałej roboty - wtórował jej Piotr Galiński.

Choć za pierwszy taniec para uzyskała 40 punktów, jednak wykonanie walca wiedeńskiego z elementami baletu sędziowie ocenili aż 10 punktów niżej (Iwona Pavlović 6, Janusz Józefowicz 7, Jolanta Fraszyńska 10, Piotr Galiński 7). W sumie para uzyskała 70 punktów, czyli o 10 mniej od Bilguuna i Janji. Parę wsparli widzowie, którzy po dwóch rundach tańców konkursowych oddali na nią 65 proc. głosów.

Po dwóch turach tańców konkursowych na scenie pojawiły się wszystkie pary, które wzięły udział w XIII edycji "Tańca z Gwiazdami". Jeszcze raz zatańczyli (w kolejności w której odpadli): Zbigniew Urbański, Marta Krupa, Kazimierz Mazur, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anna Wendzikowska, Dariusz Kordek, Aleksandra Kisio, Jagna Marczułajtis-Walczak, Katarzyna Pakosińska, Michał Szpak, Katarzyna Zielińska i Weronika Marczuk.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

emi
  • emi
  • 27.11.2011 23:32

Czyli Polacy sa wiekszymi rasistami niz homofobami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wczoraj Kacper Sikora. Dziś - Kacper Kuszewski :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.