Facebook Google+ Twitter

Kacper Kuszewski zagarnął 3. odcinek XIII edycji „Tańca z Gwiazdami”

W tym odcinku wszystkie pary zatańczyły tango i jive’a. Podobnie jak poprzednio, najlepszy był Kacper Kuszewski. Odpadł natomiast Kazimierz Mazur, aktor serialu „Na Wspólnej”.

Kacper Kuszewski CC Attribution Share Alike 2.0 / Fot. SławekTrzeci już odcinek XIII edycji "TzG" uświetniła Irma swoim utworem, zatytułowanym "I know".

Jako pierwsza zatańczyła dziennikarka i aktorka Anna Wendzikowska. Razem z partnerem Michałem Stukanem wykonała tango, które ocenione zostało na 33 punkty. Z jednej strony Piotr Galiński nazwał Wendzikowską wielkim talentem, a z drugiej Januszowi Józefowiczowi zabrakło emocji między nią a partnerem. W ostatecznym rozrachunku para dostała trzy dziewiątki i jedną szóstkę, właśnie od Józefowicza.

Drugie tango w 3 odcinku wykonała para nr 5 - Kazimierz Mazur i Bianka Zubrowska. Od jurorów otrzymali aż 10 punktów mniej od poprzedników. - Jest średnio - oceniła Iwona Pavlović. - Tańczyłeś rytmicznie, ale trochę "człap, człap, człap" - dodała. Średni był nie tylko występ Kazimierza Mazura, ale również i zachowanie prowadzącej Nataszy Urbańskiej, która z braku pomysłu na rozmowę nakłaniała aktora do pocałunku z tancerką. Warto zauważyć, że na widowni siedziała żona Mazura, którą pozdrawiał przed minutą.

Kolejne wykonanie należało do Jagny Marczułajtis i Krzysztofa Hulboja. Para nr 2 zatańczyła jive’a, który spotkał się ze srogimi ocenami jurorów. - Pani dziś zrzuciła narty z pleców - powiedział Janusz Józefowicz, który jako jedyny skierował do sportsmenki ciepłe słowa. - Było poczucie humoru, wdzięk i charyzma - chwalił "Józio". W sumie para zebrała jedynie 18 punktów - po 2 od Iwony Pavlović i Piotra Galińskiego, 6 od Janusza Józefowicza i 8 od Jolanty Fraszyńskiej.

Jako czwarta zatańczyła aktorka serialu "Prosto w serce" Aleksandra Kiso. Niestety, jej zatańczone z Łukaszem Czarneckim tango zasłużyło w opiniach jurorów na 16 punktów. Jolancie Fraszyńskiej zabrakło pazura, a Piotrowi Galińskiemu… tanga. W rezultacie para otrzymała po jednym punkcie od Pavlović i Galińskiego, 6 od Józefowicza i 8 od Fraszyńskiej.

Więcej - na następnych stronach:Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.