Facebook Google+ Twitter

Kaczkowski gra Aquilerę w radiowej "Trójce"!

Piotr Kaczkowski to dziennikarz radiowej "Trójki", który od niemal czterdziestu lat w swojej audycji "MInimax" prezentuje muzykę na najwyższym poziomie. Ostatniej niedzieli nadał Christinę Aquilerę...

Piotr Kaczkowski to dziennikarz radiowej "Trójki", który od niemal czterdziestu lat, w każdą niedzielę między 21.00 a północą, nadaje na jej falach swoją audycję "MInimax".

Na "Minimaxie" wychowało się kilka pokoleń pasjonatów muzyki, a program wciąż cieszy się ogromną popularnością. Prezentowana w audycji muzyka opiera się na rocku, ale nie brakuje kącików poświęconych muzyce metalowej, hip-hopowi, czy muzyce spokojniejszej spod znaku Davida Graya, Tori Amos, Eltona Johna. Charakterystyczne programów Kaczkowskiego jest to, że prezentowane dźwięki są zawsze na najwyższym poziomie, w żadnym wypadku nie ocierają się o banał, czy nawet przeciętność. Trudno jest wyobrazić sobie, by Pan Piotr polecił swoim słuchaczom jakiś utwór Britney Spears, czy Backstreet Boys, chociaż większość czasu jego audycji zajmują płyty ważne nie tylko dla samego autora, ale i dla muzycznego świata.

Ostatniej niedzieli, 17 czerwca stało się coś, co zapisze się w historii "Minimaxu", a może nawet w historii Programu III Polskiego Radia. Piotr Kaczkowski, który nieraz z uśmiechem w głosie powtarzał słowa jednego ze słuchaczy, że "muzyka nie zaczęła się od Christiny Aquilery - ktoś przed nią jeszcze grał i śpiewał", zaprezentował nagranie... Christiny Aquilery. Konsternacja słuchaczy i poczucie obciachu udzieliło się wszystkim. Czyżby Piotr Kaczkowski, legenda muzycznego dziennikarstwa w Polsce obniżył wysoką dotąd poprzeczkę dla artystów występujących w audycji?

Sprawa się wyjaśniła po zakończeniu emisji utworu. "Mother", bo tak się nazywała pieśń, którą prezenter zaproponował słuchaczom, okazała się być utworem Johna Lennona. Otóż żona członka The Beatles - Yoko Ono zezwoliła na nagranie płyty z utworami tragicznie zmarłego muzyka, na której znajdzie się wielu sławnych artystów, w tym Christina Aquilera. Płyta ukaże się niebawem.

Jak widać, czasem pozory mylą. Ale fakt jest faktem: Piotr Kaczkowski nadał w "Minimaxie" Christinę Aquilerę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Wspaniała prowokacja. Audycja warta słuchania niewątpliwie, bulwersować można się w kawiarence audycji, do której wejście ze strony: www.minimax.info

Komentarz został ukrytyrozwiń

De gustibus non disputandum est.
Słucham "Trójki" a wraz z nią Kaczkowskiego od bardzo dawna. I nie lubię osób roszczących sobie prawo do wyrażania jednoznacznych sądów wartościujących.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czy nieknie wpadl na to, ze i Kaczkowski moze miec ochote na ironiczny usmiech z nad mikrofonu?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ jest ok:):):)choćakurat w PR3 słucham inne audycje niż Kaczkowskiego, ale bardzo go szanuję..zresztą tak jak całą Trójkę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma co panikować - zagrał, ale jest to jakoś uzasadnione. Na guście Piotra Kaczkowskiego można spokojnie polegać ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha! Nadanie utworu Johna Lennona wykonanego przez Christinę Aquilerę jest najlepszym dowodem na to, że " muzyka nie zaczęła się od Christiany Aquilery", czyż nie?:)
A jak reklamujemy to reklamujmy do końca: Minimaxu można posłuchać także w nocy z czwartku na piątek
w godz 0.00 - 2.00.

Pamiętam bardzo wiele audycji Pana Piotra. Przychodzi mi na myśl wiele przymiotników, którymi można opisać Jego audycje. Ale przecież wystarczy posłuchać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

M.A.T., Chyba nigdy nie słuchałeś Minimaxu. No comments

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patrikos, faktycznie. Nie wiem dokłądnie dlaczego tak jest, ale może to przez to, że pod koniec kwietnia kilka dni mnie nie było na wiadomościach.24 i może zostałem wtedy wyrejestrowany na chwilę. A potem, gdy wróciłem, data rejestracji uległa zmianie. Trzeba by zapytać redakcję... A jak tekst? Podoba się?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Straszne! Porażające! Przerażające!...
Tylko, o co chodzi, jakby? Trzeba czasami umieć oddzielić człowieka od jego dokonań.
Aquilera ma względnie ładny i "bogaty" głos, a że gra ordynarny pop? Nie każdy musi Jej słuchać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja mam pytanie tak obok trochę...dlaczego jest napisane, że jesteś zarejestrowany w serwisie od: 2007-05-31 17:11:46? Przecież widzę, Twoje wcześniejsze teksty są aż z kwietnia...Wina redakcji, czy jak:):):)?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.