Facebook Google+ Twitter

Kaczyński chce powrotu swoich byłych kolegów do PiS

Przed weekendem prezes Prawa i Sprawiedliwości podpisał uchwałę nawołującą do powrotu do partii byłych jej członków. Apeluje jednak tylko do polityków Solidarnej Polski, twierdząc, że "ludzie PJN" dopuścili się "działań godzących w PiS oraz polską demokrację".

 / Fot. Tadeusz Rudzki"Wzywamy tych naszych, do niedawna, kolegów partyjnych, którzy opuścili nasze ugrupowanie bez poważnych merytorycznych i programowych powodów, do szybkiego powrotu w szeregi Prawa i Sprawiedliwości" – pisze w uchwale prezes Kaczyński.

Gdy oświadczenie zaczęli komentować politycy PJN, Jarosław Kaczyński zamieścił na swoim blogu wyjaśnienie. Okazało się, że nie do nich kierował swoje słowa. Jak twierdzi, „ludzie PJN” dopuścili się działań godzących nie tylko w jego partię, ale i w polską demokrację.

Odmiennie podchodzi do polityków Solidarnej Polski. Tu, jak twierdzi, „też były szkody, ale nie było działań takich, jak w przypadku PJN”. Oferta dla polityków partii Zbigniewa Ziobry jest aktualna, ale nie bezwarunkowa. Wrócić muszą ze świadomością, że uczynili źle, a decyzję podjąć jak najszybciej, bo czas wkrótce się skończy. Dodaje, że nawet gdy czas jego przywództwa w partii dobiegnie końca, swoim następcom doradzi, by traktowali to jako coś trwałego.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

karol
  • karol
  • 29.03.2012 13:15

A oni go olali i poszli spokojnie dalej. Prezes kolejny raz zrobił z siebie kutasa ! Stary bałwan nie wie że Ziobrowcy robili go i robią w konia ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 28.03.2012 19:46

Chodżcie,chodżcie mnie was tutaj potrzeba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.