Facebook Google+ Twitter

Kaczyński chce przenieść finał Euro 2012 do Polski

Sugestie bojkotu Euro 2012 na Ukrainie nie mają końca. Krąg nawołujących i propagujących takie decyzje z każdym dniem rośnie. Zdecydowanym propagatorem tej idei jest też Jarosław Kaczyński. Na swoim blogu proponuje UEFA przenieść finał Euro do Warszawy.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński na Jasnej Górze. / Fot. PAP/Waldemar DeskaJarosław Kaczyński długo czekał na ten czas. Od kilku dni ma nieustającą przez okrągłą dobę, darmową reklamę. Mówi się o nim i pisze tak wiele, jak nigdy dotąd. I tak źle jak zwykle. Nie ważne. Istotne, że jest na łamach wszystkich serwisów i stał się przedmiotem powszechnej dyskusji.

Jemu o to chodzi. Złakniony szumu wokół swojej osoby, ma wreszcie ten szum. Tylko, że gdyby zechciał mówić jednym głosem Polaków, a przynajmniej głosem polskich polityków – byłby chwalony pod niebiosa. Ale mówienie wbrew swoim to jego specjalność. I niech tak będzie.

Odkąd prezes PiS nauczył się co nieco komputera, zaczyna stukać w nim na wzór Ryśka Czarneckiego to, co mu do głowy przyjdzie, aby tylko być na fali. Ryszard Czarnecki był na fali jeden dzień. Dziś kaja się przed prezesem za wczorajsze słowa, w których ostro potępił jego oświadczenie w sprawie konieczności bojkotu Euro na Ukrainie.

Kaja się zwłaszcza za to, że na blogu wystukał, że najgłośniej na ten temat krzyczą ci, którzy do tej pory "palcem w bucie nie kiwnęli", aby była premier Julia Tymoszenko odzyskała wolność. Kiwnął ktoś, więc palcem i wczorajszy bojowy Ryszard Czarnecki, dzisiaj rozbrojony, na kolanach waruje przed obliczem prezesa.

Nie będzie przed nikim kajał się dziś ani jutro, ani nigdy - prezes Kaczyński. To nie jego styl, ani charakter. Zresztą w kwestii bojkotu Euro na Ukrainie, prezes Kaczyński nie jest odosobniony w poglądach. Zewsząd, niemal ze wszystkich krajów Europy, płyną podobne sugestie polityków.

Rzecz w tym, że bojkot Ukrainy w kwestii Euro pod przykrywką Julii Tymoszenko, absolutnie nie rękę Polsce. Ale za to - jak najbardziej Rosji. Tak oto, największy wróg Rosji w Polsce – prezes Kaczyński, stał się nagle jej największym przyjacielem. Czyżby powracał do haseł z kampanii prezydenckiej, którą przegrał? Na apel do braci Moskali nikt drugi raz się nie nabierze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

 No Nie
  • No Nie
  • 04.05.2012 19:49

Hi hi hi , i Cybruch i Kaczyński próbują coś ugrać na Julii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwatorek
  • obserwatorek
  • 04.05.2012 19:35

Dalej chcesz żerować jak na tym pajacu. Człowieku. Trochę ambicji i honoru "dziennikarskiego".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.