Facebook Google+ Twitter

Kaczyński ciągle wierzy w swój powrót do władzy. Czy to możliwe?

Wbrew logice, wbrew społecznym oczekiwaniom, wbrew ostatnim sondażom, które wskazują go jako polityka, któremu wierzy najmniej osób, prezes PiS z uporem ufa, że powrót jego partii do władzy jest możliwy.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaNa czele dzisiejszego rankingu nieufności uplasował się bowiem nikt inny, jak właśnie Jarosław Kaczyński (53 proc., wzrost o 4 punkty proc.), jak informuje Onet.pl. Ten człowiek zdaje się nie zauważać niechęci większości społeczeństwa do jego poglądów i do niego samego.

Jak czytamy na stronie PiS, "w niedzielę Jarosław Kaczyński w specjalnym wystąpieniu przedstawi „pozytywny program” Prawa i Sprawiedliwości, który ma stanowić alternatywę dla rządów Donalda Tuska. Przemówienie prezesa PiS będzie skierowane do szerokiej opinii publicznej, a jego głównym celem będzie pokazanie społeczeństwu, że istnieje konkretna alternatywa dla rządów PO-PSL. Jarosław Kaczyński przedstawi pokrótce najważniejsze ustawy przygotowywane przez PiS oraz propozycje rozwiązań dotyczących m.in. systemu emerytalnego, służby zdrowia, edukacji, rolnictwa oraz systemu podatkowego i kwestii bezrobocia. Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego ma stanowić swoisty wstęp do zapowiadanego przez Prawo i Sprawiedliwość wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska. - Prezes PiS pokaże sposób wyjścia z matni, w której znalazła się Polska - zapowiada wiceszefowa PiS Beata Szydło”.

Ciekawe, czy uda się prezesowi przedstawić także sojuszników w tym przedsięwzięciu, czy wyjawi opinii publicznej, z kim zamierza swój plan realizować? Jak na razie chętnych nie widać, więc takie opozycyjne expose, ma znikomy sens. Będą to tylko pobożne życzenia i kolejna próba wsadzenia kija w mrowisko. Takie votum nieufności powinno mieć jakieś korzenie w postaci zaplecza sejmowego, a przecież nie ma i mieć nie będzie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

Plan X letni
 • Plan X letni
 • 03.09.2012 00:30

red@ Lubisz dosadne teksty więc proszę.
Fajnie jest tu wszystko zaplanowane, ta wygrana Jarosława.
Jeden gość też planował że sobie pryknie no i się ze......ł.
To tak o twoich planach ich wartości i sile przekonywania.
Red czy ty czasami nie sypiasz z prezesem J. ? Po twojej żarliwej obronie tego pana wnoszę że łączy was jakieś uczucie. Jacy są śmieszni ludzie co tak ufają politykom, uważaj bo w tym związku możesz zostać wy....any. A po twoim neurotycznym podejściu do PO wnioskuję że cię to już raz spotkało z ich strony - sugeruję rozgraniczyć sex od miłości. Trzymaj tyłek z dala od polityków nie będziesz musiał łykać jabłek w całości i miną kłopoty z g....nem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
razSierpem razMłotem
 • razSierpem razMłotem
 • 01.09.2012 21:24

A co, Pani Beato? Złodzieje mają w Polsce rządzic ? *** Rosjanin Adamowicz musi odejsc. Niech sobie ciągnie z kumplami samoloty Amber Banków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 01.09.2012 12:03

Jak Kaczyński wygra w co głeboko wierzę - to każdy zostanie rozliczony według zasług - od Tuska po szeregowego platfusa. Agenturę też trzeba rozliczyć która działa na szkodę państwa.

To nie będzie zemsta ,jak tu ktoś próbuje sugerować ,tylko wymierzenie sprawiedliwości tym co na to zasłużyli.
A niestety pełno jest tego gówna do sprzątania - gorzej jak w stajni Augiasza!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miało być zadufany :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim zdaniem , jesli ktoś taki jak Kaczyński, wierzy jeszcze w swój sukces, to znaczy, ze jest albo tak zaufany w sobie, albo tak głupi. Sondaże można lekceważyć, ale życie pokazuje, ze generalnie sie nie mylą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
.
 • .
 • 01.09.2012 10:49

Jarosław K. tyle razy zmieniał zdanie przed wyborami (wyciszanie niektórych spraw, teraz ,,Zamach Smoleński") i zraził tylu ludzi (tych co stoją tam gdzie UB stało) że jego wygrana jest nierealna. Liczy na to że ci których jego poplecznicy obrażali nazywając ,,wykorzenionym narodem'' będą całować jego dłoń? Zagłosują na niego ci co biorą ,,śluby z partiami'' - Twardy elektorat. To co obiecuje to bzdury bo brak pieniędzy jedyne co może nam załatwić to widowisko pt rozliczanie polityków z PO i nie tylko, a to stanie się bez jego pomocy wcześniej czy później. Jarosław wcale nam do tego nie jest potrzebny to władza jemu jest potrzebna by zrealizować chorą zemstę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
potato
 • potato
 • 01.09.2012 10:34

Wpis nie dot. tekstu.Jest to raczej wpis do komentujących obrazem i tekstem, synonimami zawartych w obrazie.Szekspir wiecznie żywy(pod rozwagę współczesnym).Może odnajdziemy siebie i własną rzeczywistosć.

http://www.youtube.com/watch?v=D6SY8HtlsKw&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz wysocki
 • janusz wysocki
 • 01.09.2012 09:20

nie ma takiej opcji i tylko dlatego ze tego pragnie Tuskowi tak wspaniale się żyje .Kaczyński otacza sie ludźmi którzy jak się pojawiają w telewizji to ludzie zmieniają kanał, opowiadają dyrdymały znane z gazet nie wnoszą nic nowego a Tusk się śmieje i zaciera ręce, jeśli nie wybierze się odpowiedniego lidera i nie zmieni sposobu prowadzenia polityki Tuska na posadzie zastanie emerytura.

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
 • max
 • 01.09.2012 09:10

Od sprzątania i trzymania mioteł ,szczotek to są ćwoki typu: Wink, Jolka ,ad Rem ,levy i inne głupki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiara podobno czyni cuda, ale w tym przypadku musiałby być cud nad cudami, czyli "cudowny cud". a w taki cud Polacy raczej nie uwierzą,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.