Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Czy znowu mamy bronić wiary przed zorganizowaną przemocą?

"To rządy Tuska doprowadziły do bezprecedensowej kampanii przeciwko wartościom, które zawsze stały na straży polskości, pozwalały Narodowi przetrwać w najtrudniejszych czasach" - pisze w swoim liście do członków PiS prezes Kaczyński.

 / Fot. Mateusz Trzuskowski/W24Do tej pory to Jarosław Kaczyński był porównywany z Władysławem Gomułką. Teraz to sam prezes PiS przywołuje postać komunistycznego dygnitarza. Robi to w kontekście Donalda Tuska.

Szef największej partii opozycyjnej w swoim liście do członków partii pisze, że dzisiaj Kościół jest tak samo atakowany jak w PRL: "Ataki na Kościół, biskupów i wiarę zwykłych ludzi przypominają najgorsze czasy PRL, z okresu Władysława Gomułki" - czytamy na wprost.pl

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

No Nie
  • No Nie
  • 26.02.2012 22:01

A kto to jest " masarzysta " ? Pisiory robią byki !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No tak?
  • No tak?
  • 26.02.2012 21:50

żona, teściowa, wujek, stryjek, kijek
fryzjer, manikiurzysta, pedikiurzysta, masarzysta, kochanek
rychu, zbychu, miro, sawicko
cała PO-hołota leży na pieniądzach podatników i się tuczy.
Naród cierpi, PO-hołota tańczy

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 26.02.2012 20:41

@Syn , córka , ojciec , szwagier , ciotka i pociotka tego pisowskiego Narodu - luzaczek , bo do piekiełka smołę lizać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 26.02.2012 16:19

UWAGA PO-łatwowierne ciule Lancet, puchacz, levy, kowalczyk i takie tam pozostałe.
poniżej fragment publikacji bardzo znanego, uczciwego, a zajadle tępionego przez służby propagandowe PO publicysty.
to jak sądzę o waszym płemierze
"I może jeszcze wyjaśniłby przy okazji pan premier tę kluczową ..., sprawę, z jakiej to przyczyny ponad milion młodych, aktywnych i najbardziej energicznych Polaków (niektórzy obliczają, że już dwa miliony) zamiast pracować w Polsce, Polskę bogacić i zasilać polski system ubezpieczeń społecznych - wypchniętych zostało za granicę, i swą pracą zasila gospodarki i systemy finansowe Wielkiej Brytanii, Irlandii i innych krajów. Kto za to odpowiada?
Potwór zwany Demografią? Czy raczej miglancowaty uwodziciel i megaoszust, który tak niedawno oczarował naiwnych Polaków opowieściami o cudach, zielonej wyspie i masowym powrocie młodych z Irlandii?"
to ostatnie zdanie zaczynające się od słów "Czy raczej.." przekonało mnie że chodzi o tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 26.02.2012 16:03

Lancet Dzisiaj 13:33
ja nie pisałem o twoich zwyczajach bo one mi nisko dyndają
ja pisałem o tym co robisz, czyli o tym, że fałszujesz cudze nicki.

przecież tusk ma w zwyczaju mówić prawdę, a kłamie
przecież komoroski ma w zwyczaju pisać bez błędów, a wali byki jak przedszkolak
przecież sikorski nie ma w zwyczaju lizać rowa niemcom i ruskim, a liże.

WY JUŻ TAK MACIE, ŻE WASZE RZECZYWISTE POSTĘPOWANIE
PRZERASTA WASZE RZEKOME "W ZWYCZAJU"

UWAGA
bezpośrednio nad tobą inny PO-ciul - puchacz, poczekajmy pare minut a wytrzeźwieje i zawita levy,
czyli trzeci z PO-ciuli.
będzie komplet 3- fałszerzy nicków.
(nie mylić z 3-tenorani)

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 26.02.2012 14:16

to już zajęczy krzyk kaczyńskiego chyba na odchodne bo jak sie mówi głową muru nie przebijesz mozna 10 lat tłuc w mur i nabić sobie guzów ale wszystko ma swój kres prognozuje ze za 3 lata o PIS bedzie jedynie wspomnienie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 26.02.2012 13:33

@ syn narodu , my naród - nie mam takiego zwyczaju jak pisirki podszywać się pod cudze nicki .

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 26.02.2012 12:26

myNaród Wczoraj 21:28 SPADAJ ZAFAŁSZOWANY "myNarodzie"
Lancet Wczoraj 21:48 - spadaj Lancet, który fałszujesz cudze nicki

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 26.02.2012 12:21

Krzyk Dzisiaj 11:57
krytykujesz, wiec odpowiedz
A CZY TY NA JASNEJ GÓRZE BYŁEŚ?
A CZY TY NA BEATYFIKACJI "TWOJEGO" PAPIERZA BYŁEŚ?
A CZY TY WIESZ CO TO ZNACZY - KATOLIK?
A CZY TY WIESZ - KTO TO JEST KATOLIK?
w kilku zdaniach.

zatem odpowiedz również
A KIM SĄ TWOI RODZICE, ŻE POCZĘLI, URODZILI I WYCHOWALI
ZWYKŁĄ SZMAĘ NIE CZŁOWIEKA.
TWOJA RODZINA TO TEŻ SZMACIARSTWO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maryja
  • Maryja
  • 26.02.2012 12:13

Kaczyński cały czas walczy. Szkopuł w tym, że łapie się każdego narzędzia aby dojść do władzy. Panie Kaczyński mamy XXI wiek a Pan chce walczyć o wiarę bagnetami? O wiarę się nie walczy bo ona musi być w człowieku. Jeśli Pan chce wykorzystać religię do walki o władzę to niech się Pan zastanowi nad sobą i odejdzie na zasłużony odpoczynek. Budapesztu w Polsce i tak Pan nie zrobi.