Facebook Google+ Twitter

Kaczyński do byłych polityków: Wróćcie do PiS!

Jarosław Kaczyński apeluje do byłych polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy utworzyli swoje ugrupowania, aby nie osłabiali pozycji prawicy i wrócili do PiS. W jego ocenie, moment, w którym PO straci władzę właśnie nadchodzi, i dlatego prawica musi się zjednoczyć.

Sonda

Wierzysz w pojednanie na prawicy?

Jarosław Kaczyński podczas uroczystości odsłonięcia na mysłowickim Rynku obelisku, poświęconego pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej / Fot. PAP/Andrzej GrygielPrezes PiS wezwał byłych polityków największej partii opozycyjnej, którzy utworzyli własne ugrupowania po prawej stronie polskiej sceny politycznej, do powrotu w szeregi Prawa i Sprawiedliwości. W opinii Jarosława Kaczyńskiego, dziś sytuacja w Polsce jest na tyle poważna, że obowiązkiem każdego patrioty jest odrzucenie partyjnych ambicji i podporządkowanie się jednej idei- odsunięcia Platformy Obywatelskiej od władzy. Możliwe jest to tylko wtedy, gdy "ludzie prawicy" skupią się ponownie w PiS. "Tylko skupienie się wokół PiS, wszystkich, których łączy troska o pomyślną przyszłość niepodległej Polski, gwarantuje możliwość uzyskania realnego wpływu na funkcjonowanie państwa. Łudzenie wyborców mirażami personalnych przetasowań przez grupy, które nie mają szans na wejście do parlamentu, szkodzi sprawie zwycięstwa prawicy" - czytamy w uchwale Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński twierdzi też, że po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawił się moment, w którym utrata władzy przez PO jest całkiem realna, dlatego prawica powinna ponownie się zjednoczyć, aby nie zmarnować tej szansy. "Może tego dokonać tylko zjednoczona prawica, dysponująca alternatywnym programem gospodarczym i odwołująca się do tradycyjnych wartości, takich jak uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność za państwo i naród, patriotyzm" - napisał szef Prawa i Sprawiedliwości.

W opinii Kaczyńskiego, w tej batalii liczy się każdy procent, a ugrupowania prawicowe, które mając śladowe poparcie i chcą dalej trwać poza PiS, szkodzą Polsce.

Znajdź nas też na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

 też wyborca
  • też wyborca
  • 24.03.2012 09:29

O widzę że niektórzy już przeżywają gorączke przedwyborczą np. Diagnostyk - ten pewnie by chciał by wygrała Platforma ,jedynie słuszna partia , z takimi tuzami polityki jak: Niesiołowski, Kluzik Rostkowska ,Tusk ,......sama agentura i zdemoralizowane ścieki!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Diagnostyk
  • Diagnostyk
  • 24.03.2012 09:23

Stefan Nizioł Dzisiaj 09:12 ,wyborca patriota Dzisiaj 08:59 ,weteran80 Dzisiaj 08:51 ; to ty jesteś niczym Pan bóg , bo w trzech osobach.
Człowieku, twoje miejsce jest w szpitalu dla psychicznych .Tam sobie bądź :Stefan Nizioł ,wyborca patriota,weteran80.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Nizioł
  • Stefan Nizioł
  • 24.03.2012 09:12

Wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej ,kończy definitywnie żywot Platformy!

Ci ludzie będą TRUPAMI politycznymi a III RP przejdzie do historii w niesławie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca patriota
  • wyborca patriota
  • 24.03.2012 08:59

Na www.niezależna pl - dowiecie się w jaki obłąkany sposób rządzi Platforma ,w jaki perfidny szkodzi naszemu państwu jak ten agenturalny rząd przyczynia się do upadku gospodarki; napychając kasę obcemu kapitałowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
weteran80
  • weteran80
  • 24.03.2012 08:51

Panie Boże Wszechmogący - uchroń nas przed dalszą eksterminacją Narodu Polskiego przez Platformę!

Pokaż drogę jak z tą agenturą walczyć ,by dalej nie niszczyła Narodu Polskiego! Daj siłę patriotom polskim by mogła jak najszybciej odsunąć od władzy to draństwo .

Tak już dalej być nie może ! Jak długo jeszcze będą eksperymentować na ludziach najbiedniejszych??

Jak długo jeszcze będą niszczyć naukę historii w szkołach ? Jak długo będziemy cierpieć przez tą zdemoralizowaną na wskroś Sitwę. Sitwę antypolską, antykościelną i antydemokratyczną ,służącą wrogim państwom ,ościennym. Jak długo będziemy jeszcze cierpieć przez ten szkodliwy rząd!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wyborca niezależny
  • Wyborca niezależny
  • 24.03.2012 08:13

BOŻE WSZECHMOGĄCY UCHROŃ NAS OD OPĘTAŃCZYCH LUDZI A PRZEDE WSZYSTKIM OD Jarosława Kaczyńskiego PiS .
To już próbowali zrobić Kaczyńscy Lech , Jarosław i z nimi związane środowiska polityczne oraz wojskowe !!!
,
Kogo Kaczyńscy ,Lech i Jarosław próbowali naśladować !Kogo próbuje teraz naśladować Jarosław Kaczyński ?Pozwolę sobie dać cytat ,KTÓRY JEST NA FORUM .
"W partii opozycyjnej (PiS, pod przewodnictwem jego brata Jarosława Kaczyńskiego) będącym matecznikiem również dla Lecha Kaczyńskiego , wrzało !!!
Obu braciom (Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim ) marzyło się mieć władzę absolutną w Polsce .NA DRODZE ICH OPĘTAŃCZYCH ZAMIARÓW STAŁ NARÓD POLSKI , KTÓRY ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚCIĄ ICH ODRZUCIŁ OD REALNEJ WŁADZY w Rzeczpospolitej A DAŁ MANDAT NA RZĄDZENIE Platformie Obywatelskiej (premierowi - Donaldowi Tusk , marszałkom: sejmu - Bronisławowi Komorowskiemu oraz senatu - Bogdanowi Borusewiczowi )
TAKI STAN RZECZY MOCNO KOMPLIKOWAŁ OBU BRACIOM (Lechowi i Jarosławowi Kaczyński ) W PRZEJĘCIU WŁADZY W POLSCE !!!
<<<<Wobec takiego stanu rzeczy postanowili dojść DO WŁADZY POPRZEZ PUCZ , OBALENIE ZBROJNE LEGALNYCH WŁADZ W POLSCE !!! >>>>>>>>>>>

POCZĄTKIEM DO TEGO MIAŁO BYĆ : ZEBRANIE WSZYSTKICH NAJWYŻSZYCH DOWÓDCÓW SIŁ ZBROJNYCH POD DOWÓDZTWEM ZWIERZCHNIKA TYCHŻE SIŁ PREZYDENTA RP , Lecha Kaczyńskiego W JEDNYM , ODOSOBNIONYM MIEJSCU - BYŁ NIM POKŁAD SAMOLOTU TU -154 M ).
...
OPACZNOŚCI CHYBA BOŻA NAS OCHRONIŁA PRZED ZAMACHEM STANU .
---
Niech nigdy już Jarosław Kaczyński nie ma możliwości rządzić , poniewaz to jest wróg naszego kraju Rzeczpospolitej Polskiej .Jego miejsce jest w kryminale.Chyba że jest chorym na umyśle, to należny go leczyć w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym .
Polacy przez ostatnie głosowanie w wyborach powszechnych odrzucili PiS z Jarosławem Kaczyńskim od realnego wpływu na Rzeczpospolita Polską .Sześć razy pod rząd powiedzieli PiSowi z Jarosławem Kaczyńskim -nie chcemy was !Teraz jest kolej na NIEZAWISŁY SĄD I WYROK nakazujący odosobnienie od społeczeństwa polskiego a przede wszystkim od RP.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 24.03.2012 06:08

premier miler jako pierwszy przejrzal ziobre.stwierdzil ze jest zerem.jako drugi dolaczyl kaczynski wylaczajac go z pis.ziobro zdaje sobie sprawe ze jego formacja nie ma szans wejscia do sejmu i powroci jako marnotrawny syn do ojca.kurski wyszpera drugiego dziadka z wermachtu i za zaslugi bedzie z powrrotem przyjety.dorn to jest figurka .wyobrazam sobie ze kaczynski z takimi wybory wygra

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukasz Brzezicki, taki kontekst, że w całej Europie promowane jest gejostwo i aborcja. Trzeba było uważnie słuchać Isakowicza- Zaleskiego. Mafia homoseksualna działa wszędzie, nawet w Kościele.

Komentarz został ukrytyrozwiń
no Nie
  • no Nie
  • 23.03.2012 20:44

@ Inka , to facet wielonickowiec !