Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21591 miejsce

Kaczyński do dziennikarza TVN: "Są dziennikarze i funkcjonariusze"

"Są dziennikarze i funkcjonariusze" - powiedział Jarosław Kaczyński do Jakuba Sobieniowskiego, dziennikarza TVN, podczas wczorajszej konferencji prasowej.

 / Fot. PAP/ Jacek TurczykSobieniowski zasugerował w swoim pytaniu, że politycy PiS też brali udział w aferach związanych z ujawnieniem taśm PSL. Dziennikarz TVN powołał się na fragment rozmowy polityków PSL, w której pada sugestia, że w niecnym procederze brali udział politycy różnych partii, w tym PiS.

Kaczyński stwierdził, że Sobieniowski dokonał nadinterpretacji i robi to co do niego nie należy. Prezes PiS po chwili powiedział w kierunku Sobieniowskiego, że są dziennikarze oraz funkcjonariusze.

Poruszony tym stwierdzeniem dziennikarz TVN postanowił zapytać co Kaczyński miał na myśli. "To co mam" - odpowiedział cytowany przez Szło Kontaktowe szef głównej partii opozycyjnej. Kaczyński podkreślił, że nie zamierza z Sobieniowskim więcej rozmawiać i poprosił o kolejne pytania.

To nie był pierwszy zgrzyt na linii politycy PiS - Jakub Sobieniowski. Całkiem niedawno Adam Hofman zbulwersowany tendencyjnością jego materiału o Jarosławie Kaczyńskim, zapowiedział że złoży na niego skargę do Rady Etyki Mediów. Znany prawicowy publicysta, Łukasz Warzecha pisał wtedy: "Nie oglądałem. Jaki rozkaz wykonał red. Sobieniowski?". Zaś słynny radny PiS, Maciej Maciejowski nazwał Sobieniowskiego cichodajką oraz prostytutką.

Politycy PiS uważają, że Sobieniowski montuje obrzydliwe paszkwile propagandowe wymierzone w opozycję. Zarzucają mu również, że zbyt wyraźnie demonstruje swoją niechęć do PiS. To właśnie Sobieniowski był adresatem legendarnego pytania prezesa PiS: "Z jakiej jest pan redakcji: polskiej czy niemieckiej?".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (59):

Sortuj komentarze:

paw
  • paw
  • 29.07.2012 16:42

Brawo Sobieniowski! A karzeł to zwykła menda.Podobnie jak gnida ziemkiewicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciota jana
  • ciota jana
  • 24.07.2012 12:12

@ono -co tam mruczysz cieniasie , widzę że dobrze znasz się na smrodach,pewnie za komuny wizytowałeś niejeden PGR z towarzyszem Gierkiem (oczywiście jako pucybut).

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 24.07.2012 10:07

@ pis-dzielec Wczoraj 12:54

graK nie ruszaj pisowskiego gówna ,bo jak wiesz jak ruszysz gówienko to bardziej śmierdzi.

święta prawda ! śmierdzi oj śmierdzi to gówienko całą gamą zapachów obory, a jak jazgocą ! jak wściekłe psy puszczone z łańcucha.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciota jana
  • ciota jana
  • 23.07.2012 19:31

@Pisdzielec -jak wyliżesz to też śmierdzisz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pis-dzielec
  • pis-dzielec
  • 23.07.2012 12:54

graK nie ruszaj pisowskiego gówna ,bo jak wiesz jak ruszysz gówienko to bardziej śmierdzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PO-pstro
  • PO-pstro
  • 23.07.2012 12:17

@graK - musimy być agresywni ,bo inaczej spadnie następny samolot ,albo znów zaczną do nas strzelać .

Komentarz został ukrytyrozwiń
jebudu PO
  • jebudu PO
  • 23.07.2012 10:21

@ Kazek Nalewaj - ja nie wiedziałem, że ty jesteś taki inteligentny i że używasz takich dystyngowanych słów (głupi,debil,cham ),to mój błąd.Bo widzisz Kaziu wyglądasz na idiotę z obory -jak to POzory mylą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
  • graK
  • 23.07.2012 09:50

Dlaczego zwolennicy pana Kaczyńskiego są tak potwornie agresywni i wulgarni?
Czy prezes taki jest????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny [jebudu PO] Sam sobie wystawiłeś świadectwo że jesteś debilem i głupim chamem, bo człowiek niby inteligentny (niby Ty) nigdy by nie pisał wulgaryzmów jak to jest w twoim przypadku.Rozczaruję Cię bo chyba ty byłeś w PGRach twoje wpisy o tym świadczą,ja natomiast nigdy nie byłem w PGR nawet w PGRach żyli i pracowali ludzie uczciwi i prawi nie to co Ty sam sobie wystawiłeś Swiadectwo co do twego wychowania i zamieszkania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 22.07.2012 19:58

@Jan Nowak Dzisiaj 14:48
do
Kazimierz Nalewaj Dzisiaj 07:38
Stanisław Kan Dzisiaj 09:16
no i do przygłupów
-ono- Dzisiaj 09:46
ochleja Dzisiaj 09:59

CAŁY CZAS MACIE PO 2,-zł ZA JEDEN WPIS, CZY PODNIEŚLI WAM DO 2,05 zł?
tak szmacić się za 2 złote to przykre, lepiej byście wychodzili finansowo(nawet ty Nalewaj) przy tańcu na rurze, albo gdybyście się prostytuowali, a i prestiż i szacun znacznie wyższy.

a ty -ono- się nie podniecaj.
ciebie widzę na bramie jak trzepiesz kapucyna, bo kto by zadawał się ze śmierdzącym ścierwem


bredzisz debilu - nie trzepię kapucyna - jest odcięty i razem z debilowymi plemnikami podobnymi do twoich jest tam gdzie jego miejsce czyli wali setę.