Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5675 miejsce

Kaczyński: Dziś jest czas, że trzeba walczyć o prawa pracowników

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-26 19:33

Przed kancelarią premiera Donalda Tuska doszło do spotkania polityków PiS z "Solidarnością".

Sonda

Czy PO zagraża Polakom?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaJak podaje interia.pl, przed kancelarią premiera miało miejsce spotkanie, na którym prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że jego partia sprzeciwia się podniesieniu wieku emerytalnego do 67 lat. Wyraził sprzeciw także wobec podwyższania cen leków oraz likwidowania szkół. Dodał, że konieczny jest "wielki sprzeciw".

"Dziś jest czas, że trzeba walczyć o prawa pracowników, rolników, innych grup społecznych, o prawa zwykłych Polaków. Te prawa są dzisiaj zagrożone." - mówił Kaczyński

Spotkanie zorganizowali związkowcy "Solidarności". Przed kancelarią premiera stoi miasteczko namiotowe, które w piątek przeniesie się pod Sejm. Wówczas bowiem odbędzie się debata nad wnioskiem "Solidarności" o referendum nad podniesieniem wieku emerytalnego.

Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

hi hi ha
  • hi hi ha
  • 28.03.2012 07:38

Jak zwykle Jarus w obecnosci pseudo zwiazkow liczy na poparcie spoleczne. ludzie!!! tam przyjezdzaja pikietowac same szychy z zwiazkow zwykli robole co na nich robia musza tyrac od rana a niech powiedza ile to zarabiaja szefowie zwiazkow bo sumki sa niezle a, wy prosci robotnicy myslicie ze oni dla was walcza??? moj wujek siedzi wysoko w zwazkach i niekiedy jak podsuchalem rozmowy z moim ojcem to idzie tylko oto zeby takie firmy jak KGHM zamknely im usta kasa a gleboko w dupie maja zwyklego robotnika i taka to prawda o zwiazkach

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rzep
  • Rzep
  • 27.03.2012 15:40

Panie prezesie to .....sru pod namiot na 2 nocki .

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 27.03.2012 13:19

to jakieś cuda! PIS niby partia prawicowa i walczy o prawa pracownika???myśle ze media pisząc PIS to prawica naduzywają fatalnie to pojęcie...powiedziałbym lewicowe poglądy

Komentarz został ukrytyrozwiń
J.K
  • J.K
  • 27.03.2012 10:25

Wówczas gdy Jarosław Kaczyński wygra wybory nieuczciwi przedsiębiorcy zatrudniający na czarno i za psie pieniądze pójdą na bruk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaczyński wygra przyszłe wybory następny jego postulat to wszyscy Polacy przestają pracować, Panowie i panie popierający PIS to by wam pasowało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 27.03.2012 09:18

Ten "Matolski" rząd nadaje się tylko do kopania rowów !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 27.03.2012 09:15

PiS mą świetny projekt - który jest bardzo realny do wykonania - dlaczego dobrego pomysłu nie chcą wdrożyć ?? Bo PiSowski? .... ot durni mamy w rządzie ,a właściwie "Matołów" !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antek
  • Antek
  • 27.03.2012 08:27

Kaczyński ma rację.Dlaczego tak dużo kobietom podnosi się az do 67. Mężczyznom też by starczyło 65-to jest dużo.
Kobiety do 61. A w ogóle to powinien być brany staż z pracy. Dlaczego ktoś pracuje długo i nie może iść, chyba zasłużył.Niektórzy popracują 20 )późno zaczęli pracować) i pójdę nienapracowani bo osiągna wiek. Chore państwo. Popieram Pana Panie Kaczyński.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piko
  • Piko
  • 27.03.2012 08:17

Tak durnego rządu jak dziś nie miała polska od czasów wojny światowej.Młodych za chlebem wysyłaja za granicę a starych schorowanych gonią do roboty.Prawdziwe polskie szambo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Donald
  • Donald
  • 27.03.2012 07:52

Bezkarność Kaczyńskiego jest winą Tuska Prokuratury i Sądow.Mamy skandaliczne rządzenie krajem Prokuraturę polityczną i beznadziejne sądy.Jarosław Kaczyński jest jedynym osobnikiem w karaju który jest bezkarny a wszyscy politycy nie maja odwagi jak i aparar wymiaru Sprawiedliwośi zrobić z tym porządek.Stado bsranów w Sejmie akceptuje anarchię w Polsce aby tylko mieć wygodny stołek i apanaże.To się nazywa dziadoskie rządzenie w imię demokracji