Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Generał Petelicki był na liście osób zagrożonych

Jarosław Kaczyński powołując się na anonimową osobę, która znakomicie orientuje się w realiach polskiego życia publicznego powiedział, że gen. Petelicki był na liście osób zagrożonych.

Kaczyński: Generał Petelicki był na liście osób zagrożonych / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczWedług informatora Kaczyńskiego gen. Petelicki miał szeroką wiedzę na temat przemian gospodarczych w okresie polskiej transformacji i ostatnio zbyt wiele mówił.

Prezes PiS jednocześnie zaznaczył, że nie ma obecnie dowodów na to, że gen. Petelicki został zamordowany.

Zapytany o tożsamość swojego informatora powiedział, że jest to osoba, która znakomicie orientuje się w realiach pewnych środowisk, których działania nie są obiektem zainteresowania polskich mediów.

Kaczyński zaznaczył, że na liście osób zagrożonych jest wiele innych osób.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (36):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 20.06.2012 18:43

Zbawiciel zna nazwiska ludzi zagrożonych ale ich nie ujawni,ponieważ sam tę listę stworzył.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 20.06.2012 18:31

W tym wywiadzie , pan Petelicki był bardzo krytyczny wobec pana Kaczyńskiego i IV RP . MOŻNA TEN WYWIAD POSZUKAĆ W NECIE.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 20.06.2012 18:28

Czarna lista była sporządzona za rządów pana Kaczyńskiego . Na tej liście był śp Petelicki [ wywiad w Playboy] . Czy prezes myśli ,że każdy działa wg niego ?
Kaczyński potyka się na własnych hakach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
McCafe
  • McCafe
  • 20.06.2012 17:23

Prezes Kaczyński jest gotów zeznawać w sprawie List ludzi zagrożonych - dlaczego go prokuratura w tej sprawie nie przesłucha! ?

To jest podobna sprawa gdy prokuratura kombinowała, by nie przesłuchać prof. Biniendę dotyczącego zamachu smoleńskiego. Nadymają się na Prezesa opluwają go ,ale nie mają odwagi przesłuchać - czy to nie dziwne??

Komentarz został ukrytyrozwiń
wzruszony
  • wzruszony
  • 20.06.2012 14:39

Jarosławie Kaczyński rozpoczynaj ta listę zagrożonych i palnij sobie w łeb.Za tuba niech pójdzie Antoni Macierewicza a później ta cała zgraja opętanych ,PiSdniętych w dekiel .wreszcie będzie spokój, a i elegie będą pisać .

Komentarz został ukrytyrozwiń
><
  • ><
  • 20.06.2012 11:43

Na www. niezależana pl. można poczytać jakim zbrodniczym rządem jest PO - PSL.

Giną patrioci ludzie z dużą wiedzą, o tej agenturalnej koalicji z przeszłością postkomunistyczną.

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 20.06.2012 11:38

Jak zwykle pan prezes Kaczyński ma jakiegoś królika w dziurawym kapeluszu (jakaś lista , jakiś anonimowy informator , ktoś doniósł panu prezesowi .) , ale to już nie działa ludzie już w to nie wierzą . Panie prezesie gdzie konkrety , gdzie dowody???.

Komentarz został ukrytyrozwiń
analityk
  • analityk
  • 20.06.2012 02:19

Wobec niskiej ceny gazu/ropy na "spotach" do końca roku skończą się rezerwy dewizowe Rosji. Rosja "potrzebuje" natychmiastowego działania we wprowadzaniu zamętu w świecie; uważajcie na rurociągi (wybuchają!), wysoko postawione osobistości, wręcz wszystko co da się zniszczyć sabotażem. Celem: zwiększenie ceny ropy; obecnie przy ok. $100 za baryłkę wydobycie nie jest opłacalne w Rosji (jeszcze 7 lat temu było to ~$65, ale Rosja "przespała" swoją szansę na rozwój). Pozostaje: mordować, gwałcić, oszukiwać, skłócać, ... szczególnie wszędzie tam gdzie są szyby i rurociągi. UWAGA NA DYWERSANTÓW ZE WSCHODU.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@rurka
Właśnie o to mi chodziło. Jak widać, medal ma dwie strony.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 20.06.2012 00:17

Nie chciałbym być w skórze Tuska i w tym towarzystwie którym kieruje!

To "Stronnictwo Moskiewskie" niedługo odpowie przed narodem za swe czyny!