Facebook Google+ Twitter

Kaczyński i Ziobro przed Trybunałem Stanu? PO poparła wniosek

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej poprą wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry.

Sonda

Czy Kaczyński i Ziobro powinni stanąć przed TS?

 / Fot. PAP/Paweł SupernakProjekt raportu przygotowała komisja śledcza badająca okoliczności śmierci Barbary Blidy, podpisał go Ryszard Kalisz (SLD), przewodniczący komisji. PO zgłosiła tylko drobne poprawki, w większości zgadza się z projektem. "Nie tworzymy żadnego kontrraportu, bo podoba nam się sposób, w jaki został przygotowany projekt, i jego konkluzje" - mówi "Gazecie" Marek Wójcik, członek Platformy Obywatelskiej.

Paweł Graś, rzecznik rządu: Kaczyński i Ziobro przed trybunał, ale w następnej kadencji

Wg Kalisza Jarosław Kaczyński powinien stanąć przed Trybunałem Stanu za to, że samodzielnie organizował narady, na których funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego referowali mu postępy w śledztwie. Ziobro z kolei za kłamstwa - kłamał, gdy po śmierci Blidy przedstawiał w Sejmie okoliczności sprawy.

Kaczyński i Ziobro przed TS? Kierzkowska: Politycy nie mogą być bezkarni

Źródło: Gazeta.pl

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

zosia
  • zosia
  • 15.07.2011 06:22

przed trybunal to rzecz oczywista.niech wyda orzeczenie

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 14.07.2011 17:16

tu nie chodzi o blide ale inne wypaczenia za ziobry i rzadów pisu dużo o tym może powiedzięć giertych zna tajemnice więc go posłuchajcie a on wygląda na porzadnego człowieka rzeczywiście ten ziobro jest bezwględny i cyniczny coś tam mówią o podsłuchach jak afera watergat

Komentarz został ukrytyrozwiń
julia
  • julia
  • 14.07.2011 14:42

najpierw tusek powiedział ,że nie poprze ,teraz zmienił zdanie ,o co w tym wszystkim chodzi? czyżby zemścił się za Białą Księgę????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
re;nikoś
  • re;nikoś
  • 14.07.2011 13:50

mniej nadzieję durniu,dojdą do władzy w "republice bananowej",tobie też dostanie się skórka z banana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
re;my naród
  • re;my naród
  • 14.07.2011 13:44

Ty smród a nie naród.Won śmierdzielu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 14.07.2011 13:41

No jak to możliwe,tacy najsprawiedliwsi ze wszystkich sprawiedlwych /szkoda tylko że nie ma wśród nich Maciara/ pod Trybunał Stanu - a jak się ma do tego HONOR tych to niby "Prawdziwych Polaków".Natychmiast jeśli są tacy sprawiedliwi i honorowi ,powinni natychmiast spieprzać gdzie pieprz rośnie.Otóz nic z tego,oni nie mają za grosz ambicji nie mówiąc o honorze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
  • wojsik
  • 14.07.2011 09:56

Kaczyński i Ziobro przed Trybunał Stanu-ale wyrok ma być humanitarny np : 5-cio lub więcej letnia wycieczka po Syberii z ograniczoną możliwością komunikowania się z Krajem. Może wtedy z facjaty Ziobry zniknie sarkastyczny uśmieszek a Kaczyńskimu radzę zamiast korzucha kupić sobie KUFAJKĘ bo korzuch to Mu zaraz ukradną.
A w Kraju wszystkim antymoherowskim katolikom polecam słowa modlitwy:
OD POWIETRZA, GŁODU i...rządów PiS [z Kaczyńskim na czele]
ZACHOWAJ NAS PANIE !!!
/-/- POWIETRZE -tak w średniowieczu nazywano epidemię ospy,dżumy,cholery lub grypy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dg
  • dg
  • 14.07.2011 09:01

Jak zwykle 28% nie wiedza o co chodzi. Ale nalezy ich postawic przed trybunalem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
JcogitoM
  • JcogitoM
  • 13.07.2011 21:57

Jak wybiurcza wymiotną często zwanaa lajdacją ja ją zwę pisze taką "zajawkę"tzn że i te denbilne cyngle i łżeelyty a wogóle okragłostołowa III RP zaczyna trząść portkami jak nie przymierzając pan Jaruzelski podczas wizyty naszego OJCA ŚWIĘTEGO Jana Pawła II .Ma się czego bać bo i afera hazardowa i katastrofa Smoleńska.A ŻABOWATY Ryszard Kalisz co zrobił dla rodziny państwa Olewników ?Tak wygląda prawdziwa twarz rządzących teraz Polską polityków,gdy opadła teatralna maska,a grymas strachu świadczący o ich panice podpowiada nam dlaczego Słońce Peru Donald Tusk i jego sprzymierzeńcy znów jedzie po bandzie? Odpowiem dlaczego ,po prostu by uratować swój jaśnie nam panujący tyłek.Mam nadzieje że jak PiS dojdzie do władzy to rozliczy tych postpeerelowskich matołów,krętaczy i pasożytów. PS.Pozdrawiam NIKOSIA bo zkorzystałem z JEGOb,dobrego tekstu

Komentarz został ukrytyrozwiń
olo
  • olo
  • 13.07.2011 16:15

PO weszła w GW.