Facebook Google+ Twitter

Kaczyński i Ziobro zabiegają o względy i pieniądze ojca Rydzyka

Prawo i Sprawiedliwość rywalizuje z Solidarną Polską o względy Tadeusza Rydzyka. Wydaje się jednak, że wygranym w tej rywalizacji będzie... Ojciec Dyrektor.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Os_rydzyk.jpg&filetimestamp=20070929203215 / Fot. fot.pl.wikipedia.orgTrwają wyścigi prawicy o względy TV Trwam i Radia Maryja - podaje wyborcza.pl. Z jednej strony o koncesję dla TV Trwam walczy Beata Kempa z Solidarnej Polski, z drugiej prezes PiS zapowiada 100 tys. osób w marszu poparcia dla tejże telewizji i w obronie wartości Kościoła.

W rywalizację zaangażowali się liderzy obu partii. Jarosław Kaczyński wystąpił na antenie Radia Maryja w zeszły weekend, w ten wystąpić ma Zbigniew Ziobro.

Poseł Andrzej Jaworski z PiS szacuje, że skoro pielgrzymki na Jasną Górę przyciągają około pół miliona osób, to do Warszawy na marsz poparcia przyjdzie około 100 tysięcy. Natomiast Beata Kempa twierdzi, że dołoży wszelkich starań, aby TV Trwam uzyskało koncesję. W obronie telewizji protestowało, jak twierdzi posłanka, około 2 mln ludzi.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

no Nie
  • no Nie
  • 20.03.2012 21:18

Kaczyński ,Ziobro , Rydzyk - TERCET EGZOTYCZNY -,

Komentarz został ukrytyrozwiń
robak
  • robak
  • 20.03.2012 21:05

Ciekawe kto to moderował. Jaka wartość materiału taki i wygląd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 20.03.2012 20:27

Żenada politycy ! Jak można sukienkowemu na chama włazić do doopy ! Gdzie wasza godność ? Potrzebny wam Rydzyk do wygrania wyborów ? Oj , to kiepściutko z wami . Nie lepiej programem , kulturą , tolerancją pokonać Tuska ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.