Facebook Google+ Twitter

Kaczyński jednak ma poczucie humoru? "Salon" zmienia zdanie

Krzysztof Materna powiedział, że od dawna uważał, że Jarosław Kaczyński ma duże poczucie humoru.

Jednym z głównych zarzutów jakie kierowali celebryci oraz reprezentanci salonu wobec prezesa PiS, był brak poczucia humoru. Rozwinięciem tego tematu było przedstawianie Prawa i Sprawiedliwości jako mrocznego ugrupowania, skupiających wokół siebie frustratów, pozbawionych dystansu do siebie oraz poczucia humoru, a przez to niebezpiecznych dla Polski. Przypominają się tutaj słowa Kuby Wojewódzkiego, który w programie "Teraz my" powiedział, że politycy PiS są brzydcy.

Obecnie niektórzy artyści, którzy do niedawna stanowili twardy elektorat PO wycofują się ze swoich słów. I tak dzisiaj Krzysztof Materna powiedział w TVN24, że zawsze uważał Jarosława Kaczyńskiego za człowieka o dużym, absurdalnym, wręcz nawet "montypythonowskim" poczuciu humoru.

Materna w taki sposób odniósł się do całego zamieszania wokół profesora Glińskiego, kandydata PiS na premiera rządu technicznego. Zgłoszenie tej kandydatury Materna nazwał "chochlikiem Kaczyńskiego".

Nie jest to jednak oryginalna myśl. Podobnie sądzi jego szef z "Newsweeka", Tomasz Lis: "Kaczyński ma niezłą zabawę, widząc, jak dużą część polskich mediów można prowadzić na sznureczku" - powiedział redaktor naczelny "Newsweeka" podczas jednego z poranków radia TOK FM.

Kaczyński,Jarosław Kaczyński,Materna,Lis,Wojewódzki,PiS
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oglądałem również drugie śniadanie mistrzów i odniosłem podobne wrażenie. Zirytował mnie pan Mleczko ,który pałał swą niechęcią do PIS-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.