Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Jestem człowiekiem miłosiernym i samokrytycznym

Jarosław Kaczyński powiedział, że tkwią w nim duże pokłady miłosierdzia. Aby mógł jednak z nich skorzystać, druga osoba musi wyrazić chęć poprawy.

 / Fot. PolskapresseCzy to znaczy, że Jacek Kurski i inni politycy muszą się ukorzyć przed Jarosławem Kaczyńskim, żeby ten ich przyjął na listy PiS w 2015 roku?

Niekoniecznie, ponieważ Kaczyński jako człowiek miłosierny oraz samokrytyczny, jest w stanie przyjąć polityków Solidarnej Polski na łono swojej partii, o ile stanie się to w najbliższym czasie. Później wyglądałoby to tak, jakby chcieli wrócić ze względu na stołki, a tu już jest grzech - mówił w TVN24.

Po tym co napisał Ludwik Dorn, może być jednak z tym ciężko. "Zarazem będziemy tam osobno i obok inaugurującego kampanię prezydencką politycznego wiecu, do którego Prezes PiS Jarosław Kaczyński sprowadza obchody rocznicy tragedii smoleńskiej szkodząc tym samym jej narodowemu, wspólnotowemu wymiarowi" - czytamy na jego blogu.

Jak widać Dorn stosuje tę samą retorykę, jak najwięksi przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego. Zresztą nie powinno to nikogo dziwić, bowiem już Jacek Kurski w rozmowie z Robertem Mazurkiem zauważył, że prezes PiS nie ma ani konta, ani żony i dlatego nie rozumie współczesnego świata tak dobrze, jak członkowie Solidarnej Polski. Ciekawe, że to samo mówił niedawno Paweł Poncyljusz z PJN, komentując list Kaczyńskiego wysłany do przyjaciół z prawicy.

Czymś się trzeba odróżniać, bo przecież ogólna diagnoza polityczno-społeczna jest taka sama. Niech symbolem tej sytuacji będą słowa felietonisty "Rzeczpospolitej" do Kurskiego: "Czy potrafi pan ułożyć zdanie bez słowa: Kaczyński?".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

alek
 • alek
 • 11.04.2012 10:28

Ciekawe, że nie wstydzisz się za Tuska i jemu podobnych, czy Ty nie widzisz tego co zrobili z Polską. Jak długo jeszcze będą przy sterach władzy, tak długo nasz kraj nie podniesie się z ruiny. Praktycznie Polski już nie ma. Nie jestem zwolennikiem PIS-u, ale to co dzieje się w naszym kraju, to woła o pomstę do nieba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Petry
 • Tomasz Petry
 • 10.04.2012 23:54

Więc na kolana wszyscy grzesznicy przed miłosiernym bogiem Jarosławem

Komentarz został ukrytyrozwiń
Judasz
 • Judasz
 • 10.04.2012 14:04

Bożkowi Jarkowi należy słać pokłony może łaskawie się obejrzy . Tylko bezgraniczne oddanie zasługuje na miłosierdzie prezesa . A ja myślałem ,że mamy demokrację a tu figa , dyktatura absolutna .

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 10.04.2012 13:51

Miłosiernie Zbawiony Jarosław.Lubię ludzi którzy mają do siebie dystans i potrafią żartować z własnej osoby,a trzeba przyznać ze Jaro potrafi rozbawić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JOzef
 • JOzef
 • 10.04.2012 10:03

Ta jego wypowiedż,że jest człowiekiem miłosiernym i samokrytycznym utwierdziła mnie w przekonaniu żenie kontroluje swojego rozumu i nie wie co mówi i czyni dlatego nie należy tego poważnie traktować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 10.04.2012 09:50

hahahahaha lepsze niż kabaret !

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
 • 1grajek
 • 10.04.2012 09:37

To co zrobił pan Kaczyński z ludźmi z którymi do niedawna współpracował z PJN-u i SP . To charakteryzuje wszystkich którzy do tej pory odeszli z PIS-u sposób na pozbycie się konkurencji w środku partii . pan Kaczyński zobaczył , że jakiś polityk średnio - wyższego szczebla zaczyna się wyróżniać pokazywać więcej w mediach , a wypowiedzi są coraz bardziej samodzielne i to jest sygnał dla pana Prezesa więc wystawia się takiego delikwenta na odstrzał , podkłada się jemu jakąś świnkę jemu i jego najbliższym współpracownikom . Wkręca się w to media i już prawie wszystko ci prześladowani popełniają jakiś błąd i jest powód do wyrzucenia ich z partii i to by było na tyle gdyby nie ambicje pana prezesa przecież żeby upodlić ich do końca to przecież po jakimś czasie renegaci dostają szanse do powrotu na łono PIS-u , ale tylko wtedy jak się ukorzą przed panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim (Jarosław Polskę zbaw). Wstyd , że musimy oglądać takie rzeczy i wstyd , że mamy takich polityków jak J.Kaczyński;Z.Ziobro ; J. Kurski i innch temu podobnych .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.