Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Jeżeli Polska ma trwać, trzeba PO odsunąć od władzy

Jarosław Kaczyński zasugerował, że Platforma Obywatelska jest kolejną partią postkomunistów: "To jest po prostu ich partia, ona przejęła dawną funkcję SLD" - powiedział w lubińskiej auli im. Lecha Kaczyńskiego

 / Fot. PAP/Wojciech PacewiczWedług Kaczyńskiego PO, podobnie jak SLD, niszczy państwo polskie. Dlatego w interesie polskiego społeczeństwa jest odsunięcie jej od władzy: "Trzeba cisnąć tę władzę, bo ona sama się nie rozwiąże. Trzeba się organizować. To już po Smoleńsku następuje. Mamy ten drugi, jak to nazywają, obieg medialny, mamy filmy, które oglądają miliony ludzi. Trzeba to umacniać"- mówił prezes PiS.

Czytaj także: Jarosław Kaczyński szykuje "wiosenną rewolucję". To koniec PO?

W jego opinii, PO nie spełnia żadnego z warunków koniecznych do rządzenia Polską; nie mają dobrej woli, to znaczy jej reprezentanci nie działają w myśl zasady pro publico bono. Nie mają również przygotowania kulturowego, które w dużym stopniu łączy się z poprzednim aspektem. No i nie posiadają kompetencji niezbędnych do rządzenia - ministrów wybiera się ze względu na wygląd: "Ten rząd nie ma po prostu nic"- podsumował Kaczyński.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (85):

Sortuj komentarze:

wesolek
  • wesolek
  • 01.03.2012 13:06

prezio juz rzadzil ze swa zgraja nieudacznikow przez dwa lata i skpitulowal ten WYBITNY POLITYK i STRATEG a teraz rzedzi jak zgoszknialy starzec

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bruno
  • Bruno
  • 29.02.2012 23:11

Jesli komuś zależy na tym kraju ...to na pewno nie panom obracającym sie w kregach tzw. zarządzajacych Polską.
Im zależy na władzy...nie wazne czy to Tusk ,czy Kaczyński...!!!
Ci którym zalezy na Polsce z przerazeniem oglądają to co sie dzieje i zaczynają się zastanawiać kiedy nastapi katastrofa tego czegoś ,co my nazywamy swoją ojczyzną ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
  • jędrzej
  • 28.02.2012 16:50

dajcie kaczynskiemu rządzić a zrujnuje kraj wyjazdami do gruzji i ukrainy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
agneta
  • agneta
  • 28.02.2012 12:22

TO JEST SABOTAŻ.Skończymy jak Włosi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
l'figaro
  • l'figaro
  • 28.02.2012 10:05

@red wczoraj g.21:35
Zacny aktywisto ! Okażę wyrozumiałość i odpowiem. Postaram się odpowiedzieć prosto, abyś w miarę dużo zrozumiał, biorąc pod uwagę Twoją percepcję i potencjał intelektualny. Nie mogę nazwać Cię penisem, bo to brzmi dumnie. Nie mogę nazwać Cię ch...jem bo Inka i inni wolą słowa łagodne, aczkolwiek te nie trafiają do umysłów takich jak Twój i Tobie podobne. Cóż pocznę ?! Ano powiem tak : możesz zrobić mi laskę albo loda ! Także panom J. Palikotowi i R. Biedroniowi. Ten drugi może Ci sprawić niespodziankę, co przyjmiesz z zadowoleniem, gdyż sprawiasz wrażenie takiego właśnie. Pedałuj, daj się pedałować i nie puszczaj bąków podczas gdy pedałujesz !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Nieciołowski
  • Stefan Nieciołowski
  • 27.02.2012 22:39

Całkowicie zgadzam się z Panem Kaczyńskim jak tak dalej będzie trwało to rozkradanie Polski przez rządzącą ekipę to Polska przestanie istnieć na mapach Europy ! Trzeba przepędzić tych złodziei i państwowych i rządowych stołków i to szybko bo jeszcze trochę i nie będzie Polski a tylko Tuskolandia !!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 27.02.2012 21:35

@l'figaro - niezły z Ciebie palancik ,pewnie z Ruchu Palikota ,albo z innego gówna! Palancik składany i to na zawiasach!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 27.02.2012 21:26

PORAŻAJĄCA JEST RELIGIJNOŚĆ ,dobroć, tolerancja , miłość do bliźniego , znajomość piękna języka polskiego wyznawców PiS-u

Komentarz został ukrytyrozwiń
l'figaro
  • l'figaro
  • 27.02.2012 21:08

@Inka dzisiaj 20:16
Droga Inko ! W pełni doceniam Twoją kobiecą wrażliwość, kulturę osobistą, poczucie taktu, humoru etc. lecz tym miłym łagodnym tonem nie przemówisz do matołów, parweniuszy i hochsztaplerów skupionych w PO, umownie nazywanych biznesmenami, bądź ekspertami względnie zawodowymi, doświadczonymi politykami. Mówisz, baranki,cepki i sugerujesz by paśli kozy! Inko ! Do kogo taka mowa ? Do potencjalnych kandydatów na inseminatorów ? Ach ! Co ja mówię !? Przecież krowy nie były by zapładniane tylko molestowane ! Nawet tego nie można powierzyć, będąc odrobinę odpowiedzialnym. Przecież w ten sposób pozyskany nowy krowi narybek (nie wiem jak fachowo nazywa się urodzone cielaki – Pawlak dopowie w razie czego) od razu zacząłby pić i ćpać ! Pomyśl, czy o nich i do nich można inaczej jak ch...je ku...sy, k....wy ! Nie sądzę byś optowała za dewiantami z PIS-u i tak trzymaj ! A popatrz niżej jak odpisał Ci [nowy] /20:16/; to właśnie ten o którym mówiłaś z pieszczotą. To teraz powiedz mu jesteś ch.. i słusznie !

Komentarz został ukrytyrozwiń
nowy
  • nowy
  • 27.02.2012 20:16

@ INKA a ja ci napiszę z grubej rury - jesteś BARANICA DO POTĘGI !