Facebook Google+ Twitter

Kaczyński komentuje awanturę w Czeladzi: "Źle się stało"

Lider PiS, Jarosław Kaczyński, skomentował awanturę, jaka wybuchła w Czeladzi podczas spotkania mieszkańców Zagłębia z posłem Antonim Macierewiczem.

 / Fot. Aargambit, CC 3.0"Źle się stało. Każdy może zadawać pytanie takie, jakie uważa za właściwe. Można na nie nie odpowiadać, ale należy je zadawać" - cytuje Jarosława Kaczyńskiego serwis wp.pl. "Mamy do czynienia z powolnym procesem zbliżania się Polski do sąsiadów z naszych granic. Mam nadzieję, że powstrzymamy to w wyborach" - dodał prezes PiS.

Czytaj także: "Wypadaj stąd pederasto!". Awantura na spotkaniu z Macierewiczem


Takimi słowami Jarosław Kaczyński skomentował wydarzenia, do których doszło we wtorek 13 listopada w Czeladzi. Na spotkaniu z Antonim Macierewiczem jeden z uczestników chciał zapytać o dowody posła uzasadniające ataki na rząd, ale nie mógł dokończyć swojego pytania, ponieważ został zaatakowany przez innych uczestników spotkania. Mężczyźnie odebrano mikrofon, a następnie został wyproszony z sali.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

@kisytłos rutra 17.11.2012 08:51 - dziecinnie naiwne "szyfrowanie" swojego nazwiska i fakt, że ktoś je odczyta na pierwszy rzut oka - nie ma żadnego związku z ochrona danych osobych. Pańskiego PESELU ani stanu konta nie podałam, więc spoko. ")

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stare dziadki wierne, przyboczne hufce prezesa-wodza i zbawiciela

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Artur Sołtysik , czyli kieszonkowa ENIGMA
- @ kisytłos rutra Dzisiaj 01:38 - proszę przeszukać Google. Na dobry początek znalazłam Panu link:

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/-pederasto-bo-gow-o-co-poszlo-macierewicz-ujawnia-,1,5304925,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie wziął go na stronę i wytłumaczył mu, dlaczego obowiązkiem polskiego patryjoty jest to, żeby nie pozwolić, by wmówiono społeczeństwu, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To "powstrzymywanie w wyborach" to chyba ma być klęska już zupełnie totalna... Tak wychodzi na logikę kiedy się weźmie pod uwagę fakt, że ową Białoruś wprowadzają w Polsce jego ludzie. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy mi się wydaje, czy Jarek właśnie skrytykował własny, betonowy elektorat? Pewnie znowu zażywa te tabletki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Koźmiński , proszę nie uogólniać .
Ja żadnej katastrofy nie widzę . Mamy dodatni PKB , nie mamy recesji . Pan marzy o tej " katastrofie "? Spowolnienie to też nie wina rządu tylko kryzysu w Eurolandzie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.11.2012 17:11

"Mamy do czynienia z powolnym procesem zbliżania się Polski do sąsiadów z naszych granic. Mam nadzieję, że powstrzymamy to w wyborach"

Pan Jarosław Kaczyński miał na myśli swój własny elektorat. Na Białorusi nie pozwalają wypowiadać się opozycji, a na spotkaniach Gazety Polskiej, które (podobno) są otwarte dla wszystkich wyborcy Kaczyńskiego nie pozwalają zabrać głosu tym, którzy mają odmienne poglądy. A jak reagują? - agresją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to prezes otworzył kilka frontów . Czy na północy też czeka " wielka armada " ? A jak przegra wybory ? Pozostanie wojna Polsko-polska .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.