Facebook Google+ Twitter

Kaczyński kontra Palikot. Dwa wiece w Lublinie

Na lubelskim placu Litewskim odbył się wiec wyborczy Jarosława Kaczyńskiego. Tuż obok manifestację urządził Janusz Palikot.

Jarosław Kaczyński / Fot. Łukasz GdakWiec rozpoczął się kilka minut po godzinie 16. Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim poprowadził aktor teatru im. Juliusza Osterwy Jan Wojciech Krzyszczak i poseł PiS Tomasz Dudziński. Kilkaset metrów dalej swoją scenę rozstawił Janusz Palikot z PO.

W momencie, gdy głos zabrali prowadzący spotkanie z szefem PiS, odezwał się również Palikot, który zaczął przekonywać zgromadzonych, że Kaczyński nie jest dobrym kandydatem na prezydenta. W odpowiedzi padło ze strony reprezentantów PiS ostrzeżenie: "znając sposób działania pana Janusza w polityce wiemy, że mogą być prowokacje. Proszę bardzo, aby nikt nie dał się sprowokować."

Konsternację zebranych wywołała zapowiedź Palikota o odegraniu hymnu państwowego. Na tę krótką chwilę zwolennicy obu stron połączyli się we wspólnym jego śpiewaniu.

- Żyjemy w jednej Polsce panie Jarosławie Kaczyński. Pozdrawiamy - krzyczał szef lubelskiego PO, po odegraniu hymnu. Podał też numer telefonu, pod który zebrani mogą wysyłać SMS-y charytatywne. Następnie zaczął przeciwstawiać Kaczyńskiego, który nie ma żony i dzieci Komorowskiemu, który ma ich pięcioro i jest żonaty: - Kaczyński nie ma żony, nie miał nawet narzeczonej i nie ma dzieci. Nie rozumie problemów większości Polaków - mówił Palikot. W tym momencie w jego kierunku poleciał rzucony z tłumu kamień. Jak podaje portal Gazeta.pl, napastnikiem był mężczyzna w sile wieku. Nie trafił on jednak w posła PO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Mikke ma sześcioro dzieci i siedmioro wnucząt - to do wiadomości Palikota, oczywiście. I warto głośno i otwarcie o tym mówić :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

News to news Beatko :) Na komentarz przyjdzie czas, już nadchodzi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

przy takich osobistościach... relacje same się piszą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Działalność Palikota ni jak się trzyma dobrego smaku i politycznego wyrachowania. Tusk z Komorowskim powinni powstrzymać ten wiec w imie tak szumnie zapowiadanego dialogu. Miało być lepiej, wyszło jak zawsze:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daję piątkę za bezstronną relację. Nawet p. Jadzia się nie wychyliła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i gdyby role odwrócić, na miejscu Palikota znalazłby się pisowiec... wtedy byłby raban. Kaczyńskiego by zmieszali by błotem. A Palikotowi się wybaczy, może (w TVN) pochwali, że czadowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak kampania to kampania. Szkoda, że żaden z nich nie zrobił wielkiej kupy, z której by można na konia wsiąść.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym momencie moge tylko powiedziec - ogromna szkoda, że na stanowisko prezydenta nie ma szans pan Olechowski.
Dzisiejszy cyrk w Lublinie może ludziom obrzydzić wybory wogóle.
Pan Kaczyński wygłaszał oklepane formułki; Palikot usiłował przeszkodzić, nie wiadomo po jaką cholerę (sorry), bo przecież strzelił w kolano - Komorowskiemu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.