Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: lepiej żyje się tym, którzy mają problemy z uczciwością

W Wałbrzychu, na konferencji prasowej PiS, Kaczyński stwierdził, że rząd rozwiązując 36. specpułk, zrzuca z siebie odpowiedzialność za katastrofę smoleńską. Podkreślał również, że katastrofa smoleńska była wynikiem wojny, jaką rząd wypowiedział ówczesnemu prezydentowi.

Kaczyński stwierdził, że w Polsce wróciła epoka przedrywinowska, a przykładem tego jest fałszowanie wyborów. Dlatego właśnie przyjechał do Wałbrzycha.

Czy Wałbrzyska PO kupowała głosy za pieniądze z miejskich spółek?


- W Polsce nie ma wolności słowa, a media o tym nie mówią - dodał prezes Prawa i Sprawiedliwość.

- Katastrofy nie byłoby, gdyby Rosjanie nie postawiliby polskiej załogi w sytuacji bez wyjścia - dodał. Według Kaczyńskiego nie jest prawdą, że pilotom brakowało kwalifikacji. Jednak prezes PiS zasugerował również, że "nie była przypadkiem" zamiana "załogi lepszej na gorszą".

- Katastrofa smoleńska była efektem walki rządu z prezydentem - podkreślił Kaczyński.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

kosmosik
  • kosmosik
  • 05.08.2011 17:41

Włodzimierz Dajcz Dzisiaj 14:56

a nie lepiej gdybyś ty to ujawnił?

mnie się wydaje, że TAK
no chyba że kłamiesz. aaa?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kosmosik
  • kosmosik
  • 05.08.2011 17:38

ty cholerny my Smrodzie. i tak będę szedł za tobą i pisał

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 05.08.2011 17:36

jm Wczoraj 21:16 - ten wpis "myNaród Wczoraj 19:08" to fałszerz kosmosik.

znany jest w świadku przestępczym jako pospolity wałek. obrazów, dokumentów, pieniędzy nie sfałszuje-za głupi i za prymitywny-ale prawego i uczciwego myNaród to już ma wyćwiczone i naśladuje

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 05.08.2011 17:29

a w Wałbrzychu rządziła i jeszcze rządzi PO-MAFIA.
w najczystszej postaci. wzorowana na OJCU CHRZESTNYM.
i co wy na to PO-kmiotki?
teraz rozumiecie dlaczego ograniczali innym partiom dotacje.

Podobnie jest w Gorzowie i w wielu innych miejscach. PO-złodzieje górą

Komentarz został ukrytyrozwiń
mgla
  • mgla
  • 05.08.2011 16:10

Kaczynski!Spojz na swoj dorobek zyciowy.Oprocz podkopywania legalnie wybranej wladzy niezrobiles nic.Wlasnie ty masz upaprane sumnienie.Ciesz sie ze znienawidzone media nie pokazuja calokrztaltu twoich dzialan na szkode POLSKI.Duma cie rozpiera jak cie nazywaja NAPOLEON.Pieknie mowisz dziekuje za porownanie.Tak naprawde psychiatrzy ogromny problem maja z "napoleonamy",my normalni polacy tez.Przed trybunal stanu sie nie nadajesz,przed bozy tak.Obronca?-"swiety z torunia".Przyjemnosci!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 05.08.2011 15:24

Panie prezesie , 15 ochroniarzy, limuzyna za 150 tysięcy, kilku kierowców, sekretarki ,wikt i opierunek za publiczne pieniądze - to jest problem z uczciwością ? Pod jaką ocenę pan to zakwalifikuje ? Kampania wyborcza w pełni , niech pan też zrobi rachunek sumienia. A te tysiące pana billboardów za miliony [publiczne] ? To nie problem z uczciwością ? Ile dzieci ubogich by miało obiady ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Parlamentarzystom i europosłom PiS-u żyje się lepiej. Prezes Kaczyński powinien ujawnić dlaczego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 05.08.2011 13:20

mom sie dobrze ale smoli mie bo mom problemy z uczciwoscia.jak bych uwidziol zlodzieja ze ucieko to bych mu pumog uciyc.wszyscy kradna a nejwiecej ci u koryta.za chwile juz nie beje co ukrasc.nikiedy se mysle ze wezne ciymne bryle a pujdym a pujdym cosi maloniewiela ukrasc.z tom mojom uczciwoscia to je zle nikiedy mi sie chce rzigac