Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Macierewicz nie powinien zrzekać się immunitetu

Jarosław Kaczyński powiedział, że potencjalne głosowanie w sprawie uchylenia immunitetu Antoniemu Macierewiczowi pokaże, kto jest tak naprawdę za niepodległą Polską, a kto za PRL-em.

Jarosław Kaczyński komentując sprawę Antoniego Macierewicza, powiedział, że to jest charakterystyczna sytuacja, ponieważ człowiek, który odważył się rozwiązać
PRL-owskie WSI, dzisiaj jest represjonowany - informuje TVN24.

Przypomnijmy prokuratura chce postawić likwidatorowi WSI zarzuty za mówienie nieprawdy, ujawnienie tajemnicy państwowej oraz przekroczenie uprawnień.

Lider PiS powiedział, że Macierewicz, w żadnym razie nie powinien rezygnować z chroniącego go immunitetu. Dodał jeszcze, że to będzie test, dla polskich parlamentarzystów; potencjalne głosowanie w tej sprawie pokaże, kto chce państwa niepodległego, a kto opowiada się za PRL-em.

Antoni Macierewicz, również odniósł się do sprawy i stwierdził, że pokazuje ona, jak silne dalej w Polsce jest komunistyczne lobby. Ponadto nie wykluczył, iż może to być zemsta za jego śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej - przytacza wypowiedź TVN24.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

Antoni
  • Antoni
  • 25.01.2012 11:54

Jak Prezes powiedział, że nie mam zrzec się immunitetu to się nie zrzeknę i koniec !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ptaszynski
  • ptaszynski
  • 24.12.2011 16:09

kaczynski ma racja nie może zrzec sie immunitetu bo by poszedł do celi za te swoje przekręty!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 20.12.2011 19:52

Pomału małymi kroczkami, pożegnamy się z POwskimi palantami.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
  • jędrzej
  • 20.12.2011 16:47

skarłowaciała formacja w ostatnim czasie jaką jest PIS lansuje jeszcze macierewicza i fotyge pierwszych nieudaczników w polsce

Komentarz został ukrytyrozwiń
amelia
  • amelia
  • 20.12.2011 16:00

Do pana Antoniego to z szaconkiem a nie kurwa żarty sobie robić. Z cioci rub se żarty gamoniu jeden i drugi. Może nie jest najprzystojniejszy ale taki ładny. A panią Anke fatyge to Antoni dyma bo ona może jego koha ! i nie pisać kłamstw o panu anykomuniście Anotonim Macirewieczu. miesza mi sie chyba za duzo wypilam. ahoj !

Komentarz został ukrytyrozwiń
wierzba antoniego
  • wierzba antoniego
  • 20.12.2011 12:54

@JW @ - tak jest jak powiadasz. Tylko pan Antoni Maciarewicz zna prawdę. Pan Maciarewicz nie powiedział jeszcze najważniejszego ! Dlaczego pan prezydent nie miał jąder. I do czego potrzebował ich Putin ? Pan Antoś zada to pytanie samej Anodinie bo nie jest wykluczone że jest w tym jej udział. Bezpośrednim sprawcą jest ten co posadził w tym miejscu brzozę. Tego trzeba dopaść i powiesić skurczybyka na resztkach brzozy !

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 20.12.2011 12:05

wiemy ze macierewicz to jest i był jeden z największych szkodników w polsce specjalista od brzozy i mataczenia z teorią leninowska o spisku narodów powinien zyc i działac 50 lat wcześniej np za bieruta

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
  • Pianista
  • 19.12.2011 18:57

Macierewicz w swoim raporcie nie wymyślał dowcipów- on WYMYŚLAŁ FAKTY.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 19.12.2011 18:47

Matoły z PO uwierzyły w wersję MAKu - bo są Matołami i partią antypolską!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karzeł
  • Karzeł
  • 19.12.2011 18:43

Macierewicz to dobry polityk i miażdżący polemista.Ma racje że nie wierzy w rosyjską wersje.Trzeba być Matołkiem by przyjąć raport MAKu.