Facebook Google+ Twitter

Kaczyński na pielgrzymkę do Smoleńska nie pojedzie. Z powodu Anny Komorowskiej?

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że nie weźmie udziału w pielgrzymce organizowanej przez część rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej. Problemem jest dla prezesa PiS obecność prezydentowej Anny Komorowskiej.

Jarosław Kaczyński stwierdził, że obecność Anny Komorowskiej będzie tam "niestosowna", ponieważ Bronisław Komorowski jako marszałek Sejmu, zachowywał się niewłaściwie w stosunku do Lecha Kaczyńskiego - czytamy na tvn24
"Nie obciążam niczym pani Komorowskiej, bo nie odpowiada ona za czyny swojego męża, ale uważam, że jest to niestosowane i niedelikatne - powiedział Kaczyński.

Prezes PiS wypowiedział się też w sprawie budowy pomnika przy Krakowskim Przedmieściu. Wg niego musi to być pomnik okazały. Ponieważ jednak, jak mówił "za tej władzy się go nie doczekamy", dlatego "każdy, kto chce żeby byli właściwie uczczeni, powinien zabiegać o zmianę władzy - powiedział.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Grześ
  • Grześ
  • 17.01.2011 12:30

Panie Prezesie Kaczyński - leczyć się , leczyć i jeszcze raz leczyć . Znam dobrego psychiatrę , da skierowanie do szpitala , bo domowe leczenie już nie pomoże i niech Pan nie udaje człowieka wierzącego w Boga , bo uwłacza Pan wszystkim katolikom na ziemi . I przypomnę Panu : Pański Brat jest pochowany na WAWELU w Krakowie - niech Pan tam jeździ się pomodlić na jego grobie , a nie na ulicy Krakowskie Przedmieście w Warszawie . Coś się Panu pomyliło z nazwami , ale to właśnie wskazuje na chorą głowę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Anna Drabińska wytłumaczyła wystarczjąco jako prawdziwa POLKA !
-------------dziękuję Pani za kommentarz-----------------------------

Niczki 1,2,3 oglądacie medialny skowyt w tv Thusk Vizjon Network24 leczcie swoje uzależnienia !

1) prawad 13.10.2010 08:56 .>>>>>>>>>na portal palikota,urbana
2) Teresa Mistrzak 19.09.2010 15:26>>>>>>>>>>>na portal palikota,urbana
3) przeczytaj 13.10.2010 09:07>>>>>>>>>>>>na portal palikota,urbana
macie masońskie poglądy żyjecie obłudą PPpaprańców tam wasze miejsce,tu was nie chcemy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
taktak
  • taktak
  • 13.10.2010 09:15

Teraz Jarek robi Selekcję : TY-lecisz, TY- nie lecisz, ot to ci władca. Niewłaściwie do Lecha Kaczyńskiego to zachowywało się 60% narodu, widocznie mieli racje. Taki uraz został im po tej komunie (kaczyńskim) że Tylko Rosjanom by na ręce patrzyli. Pozdro dla tych co liczy się bardziej przyszłość od przeszłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
przeczytaj
  • przeczytaj
  • 13.10.2010 09:07

Niech ktoś nazwie to zjawisko tak jak powinno być nazwane bo mi brakuje słów. Obrońcy krzyża bronili go zaciekle-nie wiem czemu dla mnie taki obrońca mógł wziąźć sobie go nawet do domu. Tylko dlaczego.... (nie wiem jak to nazwać): "Starsi Ludzie" min. "Dewotki" (mało spotkać można było ludzi młodych pop. PiS) -stoją pod krzyżem i krzyczą: JA - RO - SŁAW, JA - RO - SŁAW o co chodzi? o krzyż o Jarka? Może te chore ludzie myślą że to jarek był przybity do krzyża. Poprosze jakiegoś najlepiej "Pisowca" o odpowiedź bo wy zawsze ją macie "głupią" ale macie

Komentarz został ukrytyrozwiń
prawad
  • prawad
  • 13.10.2010 08:56

PiS płacił 50zł dniówki dewotom spod krzyża "obrońcom". Prawda ujrzała światło dzienne- są na to dowody. Kto głosował na Kaczynskiego niech przejży na oczy. Wiem że Tusk to też nie jest "to" i Komorowski tak samo, ale Kaczyński równa się zacofaniu! za nim idą jak ci ślepi ludzie którzy już pół życia mają za sobą.... zauważcie to. Mnie jako młodego polaka nie interesują brednie o "polskim kościele" Krzyżu itp. dla mnie liczy się polska, nowoczesna polska, z polityką zagraniczną, a nie polska z lat 90-tych i patrzenie wstecz. Prosze was nie cofajmy się, a nawet nie stawajmy w miejscu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa Mistrzak
  • Teresa Mistrzak
  • 19.09.2010 15:26

Kaczynski nikogo nie aprobuje kto się od niego wyżej mierzy.Jarosław z kulturą Pani prezydentowej do pięt jeszcze nie dorósł .BRAK MU KULTURY.CHamstwo nie po płaca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa Mistrzak
  • Teresa Mistrzak
  • 19.09.2010 15:19

Popieram pana Kazimierza,Tylko trzeba się wsłuchać jak Prezydent powiedział o krzyżu.Dodam jeszcze tylko jak Kaczyński chce mieć z pałacu swoją twierdze pisiorską.Warszawiaków będzie miał podwładnych to będzie jego imprerium i POLSKA.Do tego jeszcze radio Maryja.Tak działa fanatyzm.A jeszcze śmieszniej żeby było to z POLSKI zrobić pomnik.Zimna wojna gotowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
abol60
  • abol60
  • 19.09.2010 10:43

kaczyńsi - zachowujesz się jak niedorozwinięty dzieciuch

Komentarz został ukrytyrozwiń
piotr
  • piotr
  • 19.09.2010 08:43

panie Kaczyński - okazały pomnik to może pan sobie postawić za własne pieniądze we własnym ogródku

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna Drabińska
  • Anna Drabińska
  • 18.09.2010 21:35

Powiem Panu.
1.PiS nie "wywołał" SPORU o Krzyż. Wywołał ten SPÓR Prezydent Komorowski, całkiem świadomie zresztą.
2. "Podgrzewanie nastrojów" to specjalność mediów, które Prezydentowi Komorowskiemu w "wywołaniu" SPORU o Krzyż pomagali, pomagają i pomagać będą, bo takie mają rozkazy
3. "Podtrzymywanie" SPORU o Krzyż najwyraźniej nie wystarczyło osobom, które okoliczności tragedii smoleńskiej chciałyby ukryć. Im potrzebna była wojna. Na pierwszą linię rzucili młodzież, którą odpowiednio prowadzonym sponsoringiem( "knajpa na rogu") zamienili w pijaną, zaćpaną DZICZ.
I jeszcze jedno: PREMIER KACZYŃSKI nie kłamie. PREMIER KACZYŃSKI mówi prawdę. Tylko KŁAMCY , tacy jak Pan zarzucają mu ...kłamstwo. Uczciwi ludzie (a coraz ich więcej) nie wierzą kłamcom. Wierzą PREMIEROWI Kaczyńskiemu.