Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: najpierw zajmiemy się finansami, a później Smoleńskiem

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-10-07 08:32

W wywiadzie z "Polska The Times" Jarosław Kaczyński zapowiadał, że po wygranych wyborach, PiS zajmie się "tykającą bombą pod systemem finansów publicznych", a następnie sprawą katastrofy smoleńskiej. Odpowiedział również na pytanie, dlaczego jego partia "promuje Palikota".

 / Fot. PAP/Andrzej Hrechorowicz"Po raporcie Millera bardzo wyraźnie powiedziałem, że jest on kompletnym zawodem. W nim nic nie zostało wyjaśnione - i bez zmiany władzy nie zostanie wyjaśnione. My tę sprawę rzeczywiście chcemy wyjaśnić, ale będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy wygramy wybory. Koło się zamyka. Czynienie z tej sprawy głównej osi kampanii wyborczej zmniejszyłoby szanse na jej wyjaśnienie, a nie zwiększyło. Głównie dlatego, że nasi przeciwnicy polityczni mówiliby o kwestiach społecznych, walce z kryzysem, a nam wmawiali, że zajmujemy się tylko jednym tematem. Wmawiano nam to już wcześniej. W jednym celu - po to, żebyśmy się tym tematem przestali zajmować. Nikt mnie do tego nie zmusi, żebym przestał poruszać tę kwestię" - mówił o sprawie katastrofy smoleńskiej Jarosław Kaczyński.

Więcej czytaj w http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/459026,kaczynski-najpierw-trzeba-rozbroic-bombe-tykajaca-pod,2,id,t,sa.html.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Kuba Cz
  • Kuba Cz
  • 07.10.2011 21:35

głosujcie na Ruch Poparcia Palikota!! zreszta byle nie na tych zapiźiałych pisowcow :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
GŁOS ROZSĄDKU
  • GŁOS ROZSĄDKU
  • 07.10.2011 21:02

Mam prośbę ! ZAGŁOSUJMY w tych Wyborach lecz oddajmy GŁOS NIEWAŻNY !
Nasi pseudo Politycy namawiają nasz zawsze do głosowania, bo mają w tym konkretny interes zapewnione na 4 lata ciepłe posadki nie małe pensje itd ,więc zawsze przed Wyborami dużo nam obiecują.Prawda jest taka że tak naprawdę mają zwykłego Polaka gdzieś...Jest w kraju Bezrobocie ,pensje z roku na rok spadają,zatrudniają Polaków/Wyborców na czarno,dzieło lub zlecenie za marne stawki.
Młodzi ludzie po szkołach średnich i studiach nie mają żadnych peryspektyw na dobrą pracę i godną płacę.Dajmy im pstyczek w nos i ODDAJMY GŁOS NIEWAŻNY !!!
Wszyscy ludzie niezadowoleni z ostatnich 22 lat rządzenia w naszym kraju, tak powinni zrobić.POLITYCY/PARTIE gdyby dowiedzieli się że setki tysięcy a może miliony Polaków nie zagłosowali na NICH skoczyła by im GULA.W Świat poszła by też ta informacja że Polacy w sposób demokratyczny w Wyborach ODDAJĄC GŁOS NIEWAŻNY sprzeciwiają się chorej Polityce...TO MOŻEMY ZROBIĆ DLA SIEBIE a NIE DLA TYCH PARTII I PSEUDO POLITYKÓW- ODDAJMY GŁOS NIEWAŻNY !!! TO MA NAPRAWDĘ SENS.....TO MOŻEMY MY ZWYKLI SZARZY LUDZIE ZROBIĆ - ODDAJMY W WYBORACH GŁOS NIEWAŻNY

Komentarz został ukrytyrozwiń
zz
  • zz
  • 07.10.2011 20:46

-
WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.
Oddajmy głos na PIS i to zawsze na 1 miejsce na liście PIS-u,aby Tusk nie pełnił 2 kadencji-nowy wymysł POligłupów-"oddajcie głos nieważny" -tak jak kiedyś PObolszewia głosiła hasło-"zabierz babci dowód ".
.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zz
  • zz
  • 07.10.2011 20:31

-
WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.


.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.10.2011 17:21

Czy nie jest to oszukiwanie wyborców, którzy nie są stałym elektoratem PiS? Na czas kampanii Macierewicz i mecenas Rogalski zostali ukryci. Smoleńsk schowano. Po wyborach ten kotlet jednak powróci na patelnię. A co z tymi, którzy uwierzyli, że już nie będzie odsmażany?

Komentarz został ukrytyrozwiń
pamiętliwa emerytka
  • pamiętliwa emerytka
  • 07.10.2011 12:52

A kiedy, poczwaro ohydna, zajmiesz się emerytami i bezrobotnymi? Podejrzewam, że nigdy, bo za Twoich haniebnych rządów NIE BYŁO WALORYZACJI EMERYTUR!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
dobrarada
  • dobrarada
  • 07.10.2011 12:49

Kochani, jeśli zależy Wam na Polsce, to nie głosujcie na pisowskich psycholi i paranoików!

Komentarz został ukrytyrozwiń
spłuczka pisuarowa!
  • spłuczka pisuarowa!
  • 07.10.2011 12:47

Tylko kaczo-rydzykowa sekta może wyprodukować takich idiotów, jak Ala Dąb (wpis z 09:09)! Dlatego idźmy wszyscy na wybory, aby motłoch spod znaku pisuarowego nie decydował, kto ma nami rządzić!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 07.10.2011 12:00

Najpierw finanse potem Smoleńsk,trzeba zebrać jak najwięcej pieniędzy żeby potem za nie poustawiać w każdym mieście pomniki brata i wraku samolotu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tadeusz.Trier
  • tadeusz.Trier
  • 07.10.2011 10:05

Kaczyńskiemu zależy tylko na Smoleńsku, chodź to juź nic nie pomoże, w ręcz zaszkodzi stosunką ze wschodem. Chyba że jarek chce rozpentać wojne z ruskimi z góry przegraną Każdy myśli swoje, ale to nic nie zmieni Basta