Facebook Google+ Twitter

Kaczyński nawołuje do walki o Polskę

Tuż po zamknięciu lokali wyborczych Jarosław Kaczyński w swym wystąpieniu zaapelował, by nadal walczyć o Polskę, dodając, że inicjatorem tej walki był jego tragicznie zmarły brat Lech.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kaczynski_Jaroslaw_1_070.JPG&filetimestamp=20090924130714Na początku swojego przemówienia szef PiS pogratulował Bronisławowi Komorowskiemu wygranej (już wtedy wyniki sondażowe dawały większość kandydatowi PO) oraz podziękował wyborcom, którzy oddali swój głos. Podkreślił on kilkakrotnie, że Polska się zmieniła i że jest to zasługa pracy, jaką w swoją prezydenturę włożył jego brat.

Apelował do wszystkich, którzy go poparli oraz do tych, którzy byli szczególnie zaangażowani w wybory, by nie zabrakło ich podczas kolejnych wyborów. Kaczyński zapowiedział również, że teraz, po zakończeniu kampanii wyborczej, wzmocni swoje wysiłki i nacisk na prokuraturę, by wyjaśnione zostały przyczyny katastrofy w Smoleńsku.

Rzecznik sztabu kandydata PiS Paweł Poncyliusz zauważył, że wczorajsze wybory i niewielka różnica w ilości głosów oddanych na poszczególnych kandydatów wskazują na istnienie dwóch wielkich sił w polskiej polityce.

Źródła:
www.dziennik.pl
http://wiadomosci.onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.