Facebook Google+ Twitter

Kaczyński nie jest diabłem. Donald Tusk rozwiewa wątpliwości

Premier Donald Tusk bardzo poważnie traktuje najnowszy pomysł Jarosława Gowina, dotyczący deregulacji zawodów. Sprawa jest tak ważna, że Tusk spotkałby się, nawet z samym diabłem - wynika z jego wypowiedzi.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaPrzypomnijmy, na początku marca minister sprawiedliwości Jarosław Gowin zaprezentował transzę pierwszych 49 zawodów regulowanych (z ogólnej liczby 380), do których dostęp ma zostać ułatwiony lub całkowicie otwarty.

Pomysł spodobał się wielu politykom prawicowym np. Januszowi Korwin-Mikkemu. Również Jarosław Kaczyński z entuzjazmem przyjął inicjatywę Gowina, oraz przedstawił swój, bardziej rozwinięty pomysł. Szef PiS mówił, że, aby móc przeprowadzić deregulację, potrzebna jest zmiana konstytucji.

Inne zdanie w tej sprawie ma Donald Tusk. "Prezes Kaczyński powiedział, że potrzebna jest zmiana konstytucji, aby wprowadzić deregulację zawodów. Ja mam inne zdanie w tej kwestii, ale jeśli to miałoby pomóc w deregulacji zawodów, w uwolnieniu rynku pracy od tych korporacyjnych ograniczeń, to jestem gotów spotkać się nawet z diabłem, a co dopiero z Jarosławem Kaczyńskim"- powiedział

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

@goleniowski- za zamawiane teksty się płaci, czyli najlepiej będzie jak sam /a napiszesz na interesujący cię temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
goleniowski
 • goleniowski
 • 18.03.2012 10:08

@Magdo Wieczorek.
Twoje współczucie mi nie jest potrzebne .Ty jako historyk napisz o Ludwiku Kalksteinie .To ten co zdradził "Nila" i hitlerowcy go zamordowali .Ludwik Kalkstein ukrywał się w Szczecinie i w twoim miasteczku -występował w szczecińskim radiu i pisywał do gazet ale figurowa pod zmienionym nazwiskiem.Tak bronisz Kaczyńskich ,a jako historyk milczysz o np. Ludwiku Kalsteinie .Dlaczego?Ty i historyk ,a który nawet zamieszczasz tutaj teksty z II wony światowej i późniejszego okresu .Dlaczego ten temat Kalksteinów jest dla ciebie tematem tabu ?!Ludwik Kalkstein posługiwał sie co najmniej 16 stoma nazwiskami , a ostatnim w PRL było:Ludwik Ciesielski.
Ty jako historyk pisz o naszym regionie i nie zapomni pisać o Ludwiku Kalstajnie .
Na pogróżki i taka życzliwość jak Pani do mnie kieruję jestem nie wrażliwy .Życzę udanego pisania o faktach rzecZywistych , bez zakamuflowań i ubarwień .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tak niestety było
 • Tak niestety było
 • 17.03.2012 16:09

Dziadek Tuska na "Wiwat" nie strzelał,był gorliwym szwabem ,teraz wnusio idzie jego śladem i równie gorliwie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 17.03.2012 15:57

>>>>>>> Jeżeli chodzi o spotkanie Kaczyński Tusk to do niego nie mogło dojść z wielu względów! Jak wszyscy wiemy Tusk maczał palce w katastrofie smoleńskiej ,prowadzi politykę zagraniczną która godzi w interes Polski ,gospodarka leży i korupcja ,przekręty. Takiego podłego człowieka, Pan prezes Kaczyński nie będzie " "Uwiarygadniał"!! Tak spotkanie ,Kaczyńskiego było by nobilitacją Tuska - a na to nie ma i nie będzie zgody! Miejsce Tuska i jego "Orkiestry" jest w kryminale!! <<<<<<<

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 17.03.2012 15:47

>>>>>>Dziadek Tuska jak wszyscy wiemy służył w Wermachcie był gorliwym Niemcem . Skoro służył w Wermachcie więc posiadał broń, a skoro miał broń,to strzelał w czasie II wojny do Polaków,najzwyczajniej w świecie mordował naszych Rodaków i o tych historycznych faktach jest kompletna cisza w mediach. Może pani Magda Wieczorek dorzuci kilka słów do mego komentarza! <<<<<<<<<

Komentarz został ukrytyrozwiń

@goleniowski bardzo ci współczuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
natalia
 • natalia
 • 17.03.2012 12:40

@Goleniowski- wiadomo z pewnością, że jesteś chorym człowiekiem. Wiem też, że wkrótce zainteresują się twoimi wpisami. NARESZCIE! Twoja obecność jest uwłaczająca dla tego portalu. Chyba że......

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 17.03.2012 12:09

@Arkady-zostawiam Ci wiadomość:te świńskie wpisy na Twój temat stworzyła, szalejąca na portalu stara komunistka o imieniu na J....(nie pomyślałbyś co?)Może zdążysz to przeczytać,bo ta osoba wszystko kasuje,za zgodą wydawcy tomasza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Goleniowski
 • Goleniowski
 • 17.03.2012 11:18

@Magda Wieczorek
ty jako historyk , nie tylko z tego powodu wiesz, że Ludwik Kalkstein zdradził Augusta Fildorfa "Nil" wiesz , że "Nil " został zamordowany !!!Dlatego ,ze go zdradził , zadenuncjować - Ludwik Kalkstein.Po II wojnie w światowej ten zdrajca i morderca operował w Szecimioe i w Pani miasteczku .Jaki ma Pani związek z Kalsteinami , że broni Pani tak zaciekle Kaczyńskich .Ojec (Lecha , Jarosława a mąż Jadwigi K) Rajmkund Kalkstein -zmienił nazwisko na Kaczyński , to przecież Pani wie i to nie tylko jako historyk .Prawda?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdo.
Kaczyński unika kontaktów.
Nie mówię o "współpracy" lecz o normalnych spotkaniach szefa opozycji z premierem w kraju nieogarniętym wojną domową
Wygląda to tak jakby Tusk dyplomatycznie rzecz ujmując nie był równorzędnym partnerem do rozmowy dla Kaczyńskiego.
Premier przychodzi do klubu parlamentarnego PiS - Kaczyński nie będąc szefem klubu wychodzi.
Premier zaprasza Prezesa - Prezes odmawia bo zaprasza go facet, który nie powinien być premierem.
Może gdyby Tusk zapraszał jako Przewodniczący PO...?
Czy można przestać być premierem Polaków na czas i za cenę tego "zaszczytu"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.